Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk

AsusComputer – strømforsyningerEAN: 4711081786573
Pris fra 825 krtil 1.181 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 748 kr 5. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 825 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming 850Watt 80 PLUS Gold
825 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming 850Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming - Strømforsyning (intern) - ATX12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90YE00S2-B0NA00
EAN: 4711081786573
Varenr.: 1000802673
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk
1.019 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming 850W Gold enhed til strømforsyning 24-pin ATX ATX Sort ASUS TUF Gaming 850W Gold. Total effekt: 850 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Kombineret effekt (+3,3 V): 130 W. Motherboard, strømstik: 24-pin ATX, Længde på strømkabel p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: PSU
EAN: 4711081786573
Varenr.: 51247892463952
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming 850Watt 80 PLUS Gold
1.059 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming 850Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

Opgrader dit gaming-setup med ASUS TUF Gaming Strømforsyning 850W, den ideelle løsning til gamere, der kræver både pålidelighed og ydeevne. Denne strømforsyning leverer 850 watt effektiv energi til dine hardwarekomponenter, og sikrer, at du har strøm nok...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 4711081786573
Varenr.: 94586
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Tuf Gaming 850w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.124 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS TUF Gaming 850W ATX-strømforsyning, 850 W
1.181 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK825 kr825 krKøb
2Geekd1.019 kr1.019 krKøb
3Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
4Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
5Teknikproffset DK1.181 kr1.240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 857 kr.

Den nuværende pris på 825 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for ASUS TUF GAMING 850W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026825 kr22 kr (3%)
27. maj 2026847 kr7 kr (1%)
13. maj 2026854 kr16 kr (2%)
12. maj 2026838 kr90 kr (12%)
5. maj 2026748 kr1 kr (0%)
2. maj 2026749 kr94 kr (11%)
30. apr. 2026843 kr3 kr (0%)
29. apr. 2026840 kr44 kr (5%)
26. apr. 2026884 kr7 kr (1%)
25. apr. 2026877 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret