Gå til hovedindhold

Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler

SmegKedlerEAN: 8017709231675
Pris fra 1.142 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 477 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1142 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Rød
1.142 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Rød billede

Produktinformation

SMEG Kettle KLF04RDEU red (KLF04RDEU)

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF04RDEU
EAN: 8017709231675
Varenr.: 996558595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Rød - 2400 W
1.179 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler
1.337 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød
-25%1.388 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel SMEG 1,7 l - rød (KLF04)
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel SMEG 1,7 l - rød (KLF04)
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.142 kr1.142 krKøb
2Proshop DK1.179 kr1.179 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.337 kr1.337 krKøb
4KitchenTime DK1.388 kr1.388 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.079 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.527 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.318 kr.

Den nuværende pris på 1.142 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Smeg 50''s Style Elkedler KLF04RDEU Rød, 1,7 L, 2400 W, Rød, Rustfrit stål, Justerbar termostat, Vandmåler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.142 kr33 kr (3%)
24. maj 20261.175 kr33 kr (3%)
22. maj 20261.142 kr33 kr (3%)
16. maj 20261.175 kr33 kr (3%)
9. maj 20261.142 kr33 kr (3%)
2. maj 20261.175 kr33 kr (3%)
30. apr. 20261.142 kr33 kr (3%)
19. mar. 20261.175 kr32 kr (3%)
17. mar. 20261.207 kr234 kr (16%)
15. mar. 20261.441 kr58 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret