Gå til hovedindhold

Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157584
Pris fra 918 krtil 1.142 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 918 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder HPFI, iC60, B, 4P, 32A, 30mA 6kA, klasse A
918 kr
Til butik
Kombiafbryder HPFI, iC60, B, 4P, 32A, 30mA 6kA, klasse A billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel HPFI (RCD)
EAN: 3606481157584
Varenr.: 3322050612
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMBIAFBR. 32A 30MA B 4P 4M
918,4 kr
Til butik
KOMBIAFBR. 32A 30MA B 4P 4M billede

Produktinformation

- Kombiafbryder HPFi Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A 72mm.- Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkte konta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 3606481157584
Varenr.: 15844900733263
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A
1.121 kr
Til butik
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A billede

Produktinformation

Kombiafbryder HPFi Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A 72mm. Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkte kontakt (= 30 mA) samt visning af jordfejl på frontpanelet efter vippearmens stilling.

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D87432
EAN: 3606481157584
Varenr.: 3271757
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
1.142 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK918 kr918 krKøb
2EL-GROSSISTEN918,4 kr918,4 krKøb
3Proshop DK1.121 kr1.121 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.142 kr1.142 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 896 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 922 kr.

Den nuværende pris på 918 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 30mA B karakteristik 6kA klasse A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026918 kr
26. maj 2026918,4 kr
23. maj 2026918 kr
22. maj 2026918,4 kr
8. maj 2026918 kr
7. maj 2026918,4 kr
30. apr. 2026918 kr
29. apr. 2026918,4 kr
1. apr. 2026918 kr
31. mar. 2026918,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret