Gå til hovedindhold

Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157676
Pris fra 739 krtil 897,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 158,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 689 kr 5. maj

Sammenlign priser på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder PFI, iC60, C, 4P, 20A, 300mA 6kA, klasse A
739 kr
Til butik
Kombiafbryder PFI, iC60, C, 4P, 20A, 300mA 6kA, klasse A billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Kombiafbryder (RCBO)
EAN: 3606481157676
Varenr.: 3322050353
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A
739 kr
Til butik
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A billede

Produktinformation

Kombiafbryder PFI Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A 72mm. Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkte kontakt (= 30 mA) samt visning af jordfejl på frontpanelet efter vippearmens stilling.

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D52420
EAN: 3606481157676
Varenr.: 3271753
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
776 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMBIAFBR. 20A 300MA C 4P 4M
827,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 20a 300ma c 4p 4m
897,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK739 kr739 krKøb
2Proshop DK739 kr778 krKøb
3CS MEGASTORE DK776 kr815 krKøb
4EL-GROSSISTEN827,13 kr827,13 krKøb
5MaintainIt897,5 kr897,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A i 185 dage. Laveste pris i perioden er 561,6 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 772 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 300mA C karakteristik 6kA klasse A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026739 kr33 kr (4%)
6. maj 2026772 kr83 kr (12%)
5. maj 2026689 kr3 kr (0%)
4. maj 2026692 kr3 kr (0%)
3. maj 2026695 kr3 kr (0%)
2. maj 2026698 kr4 kr (1%)
1. maj 2026702 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026706 kr4 kr (1%)
26. mar. 2026710 kr17 kr (2%)
20. feb. 2026727 kr165,4 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret