Gå til hovedindhold

Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157638
Pris fra 755 krtil 1.098,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 343,75 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 639 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 755 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a
755 kr
Til butik
Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a billede

Produktinformation

Schneider Electric iC60 RCBO kredsløbsafbryder 4P

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D67425
EAN: 3606481157638
Varenr.: 2953540
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
818 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 25A 30mA C karakteristik 6kA klasse A
854 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMBIAFBR. 25A 30MA C 4P 4M
854,13 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kombiafb. Ic60 4p 25a 30ma C 6ka Kl A
905 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 25a 30ma c 4p 4m
926,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kombiafb. iC60 4P 25A 30mA C 6kA kl A
1.098,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK755 kr794 krKøb
2CS MEGASTORE DK818 kr857 krKøb
3WATTOO.DK854 kr854 krKøb
4EL-GROSSISTEN854,13 kr854,13 krKøb
5Elvvs.dk905 kr905 krKøb
6MaintainIt926,25 kr926,25 krKøb
7vvsfittings.dk1.098,75 kr1.098,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a i 186 dage. Laveste pris i perioden er 637 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 669 kr.

Den nuværende pris på 755 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 25a 30ma c karakteristik 6ka klasse a de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026755 kr39,94 kr (6%)
7. maj 2026715,06 kr3,94 kr (1%)
6. maj 2026719 kr3,94 kr (1%)
23. apr. 2026715,06 kr3,94 kr (1%)
22. apr. 2026719 kr3,94 kr (1%)
19. apr. 2026715,06 kr3,94 kr (1%)
18. apr. 2026719 kr3,94 kr (1%)
15. apr. 2026715,06 kr68,06 kr (11%)
29. mar. 2026647 kr8 kr (1%)
28. mar. 2026639 kr31 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret