Gå til hovedindhold

Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157621
Pris fra 741 krtil 1.098,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 357,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 653 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 741 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder HPFi Acti9 iC60 4P 20A 30mA C - Schneider Electric
741 kr
Til butik
Kombiafbryder HPFi Acti9 iC60 4P 20A 30mA C - Schneider Electric billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel HPFI (RCD)
EAN: 3606481157621
Varenr.: 3322050492
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A
773 kr
Til butik
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A billede

Produktinformation

Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A Produkt beskrivelse: Kombiafbryder HPFi Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A 72mm. Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkte kontakt...

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D67420
EAN: 3606481157621
Varenr.: 2762836
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
915 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 20a 30ma c 4p 4m
948,75 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kombiafbryder HPFI C 20A 3P+N 30mA
1.094,05 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Acti9 kombiafbryder iC60 4P 20A 30mA C 6kA klasse A
1.098,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK741 kr741 krKøb
2Proshop DK773 kr812 krKøb
3CS MEGASTORE DK915 kr954 krKøb
4MaintainIt948,75 kr948,75 krKøb
5EL-NETSALG1.094,05 kr1.094,05 krKøb
6vvsfittings.dk1.098,75 kr1.098,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A i 153 dage. Laveste pris i perioden er 638 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 773 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 688 kr.

Den nuværende pris på 741 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026741 kr32 kr (4%)
1. jun. 2026773 kr32 kr (4%)
27. maj 2026741 kr32 kr (4%)
26. maj 2026773 kr32 kr (4%)
23. maj 2026741 kr32 kr (4%)
22. maj 2026773 kr32 kr (4%)
20. maj 2026741 kr22 kr (3%)
5. maj 2026719 kr24 kr (3%)
30. apr. 2026695 kr24 kr (3%)
29. apr. 2026719 kr24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret