Gå til hovedindhold

Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm.

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157553
Pris fra 729 krtil 882 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 631 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 729 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
729 kr
Til butik
Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm. billede

Produktinformation

Schneider Electric iC60 RCBO kredsløbsafbryder 4P

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D87416
EAN: 3606481157553
Varenr.: 2953536
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
777 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Acti9 iC60 kombiafbryder 4P, 16A, 415V, 30mA, 6kA,klasse A, B-karakteristik. Bredde 72 mm.
781,25 kr
Til butik
Acti9 iC60 kombiafbryder 4P, 16A, 415V, 30mA, 6kA,klasse A, B-karakteristik. Bredde 72 mm. billede

Produktinformation

Schneider kombiafbryderen i serien Acti9 iC6 kombinerer automatsikring og fejlstrømsafbryder i en enkelt enhed, der sparer plads i tavlen og giver optimal beskyttelse af mennesker, installationer og elektriske apparater. Kombiafbryderen beskytter bl.a. mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: HPFI & Automatsikringer
EAN: 3606481157553
Varenr.: 15848830861647
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
781,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 16A 30mA B karakteristik 6kA klasse A
811 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 16a 30ma b 4p 4m
878,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 16A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ
882 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK729 kr768 krKøb
2CS MEGASTORE DK777 kr816 krKøb
3EL-GROSSISTEN781,25 kr781,25 krKøb
4EL-NETSALG781,25 kr781,25 krKøb
5WATTOO.DK811 kr811 krKøb
6MaintainIt878,75 kr878,75 krKøb
7Elvvs.dk882 kr882 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm.

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm. i 153 dage. Laveste pris i perioden er 630 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 649 kr.

Den nuværende pris på 729 kr er 12% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 16a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, b-karakteristik. bredde 72 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026729 kr13 kr (2%)
15. apr. 2026716 kr85 kr (13%)
9. apr. 2026631 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026630 kr2 kr (0%)
28. feb. 2026632 kr4 kr (1%)
26. feb. 2026636 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026637 kr4 kr (1%)
23. feb. 2026641 kr2 kr (0%)
20. feb. 2026639 kr2 kr (0%)
17. feb. 2026637 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret