Gå til hovedindhold

Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm.

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157645
Pris fra 776 krtil 1.120 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 344 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 666 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 776 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
776 kr
Til butik
Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm. billede

Produktinformation

Schneider Electric iC60 RCBO kredsløbsafbryder 4P

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D67432
EAN: 3606481157645
Varenr.: 2953539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
840 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Acti9 kombiafbryder, iC60, 4P, 32A, 30mA, C-karakteristik, 6kA, Klasse A - Schneider Electric
852 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider kombiafbryder, 3 Polet + N, 32A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ
945 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 32a 30ma c 4p 4m
961,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kombiafbryder HPFI C 32A 3P+N 30mA
1.094,05 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kombiafbryder HPFI C 32A 3P+N 30mA
1.094,05 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Acti9 iC60 kombiafbryder 4P. 32A. 415V. 30mA. 6kA. klasse A. C-karakteristik. Bredde
1.120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK776 kr815 krKøb
2CS MEGASTORE DK840 kr879 krKøb
3WATTOO.DK852 kr852 krKøb
4Elvvs.dk945 kr945 krKøb
5MaintainIt961,25 kr961,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.094,05 kr1.094,05 krKøb
7EL-NETSALG1.094,05 kr1.094,05 krKøb
8vvsfittings.dk1.120 kr1.120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm.

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm. i 153 dage. Laveste pris i perioden er 610 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 776 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 776 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Schneider Electric Acti9 ic60 kombiafbryder 4p, 32a, 415v, 30ma, 6ka, klasse a, c-karakteristik. bredde 72 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026776 kr42 kr (6%)
17. apr. 2026734 kr68 kr (10%)
8. apr. 2026666 kr9 kr (1%)
28. jan. 2026657 kr30 kr (4%)
27. jan. 2026687 kr77 kr (13%)
26. jan. 2026610 kr47 kr (7%)
25. jan. 2026657 kr47 kr (8%)
21. jan. 2026610 kr47 kr (7%)
19. jan. 2026657 kr30 kr (4%)
16. jan. 2026687 kr30 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret