Gå til hovedindhold

Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157669
Pris fra 678 krtil 1.093 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 415 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 672 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 678 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a
678 kr
Til butik
Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a billede

Produktinformation

Schneider Electric iC60 RCBO kredsløbsafbryder 4P

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D52416
EAN: 3606481157669
Varenr.: 2953547
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder PFI, Schneider Electric Acti 9 ic60, 4P, 16A, 300mA, C, 6kA, Klasse A
733 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMBIAFBR. 16A 300MA C 4P 4M
767,53 kr
Til butik
KOMBIAFBR. 16A 300MA C 4P 4M billede

Produktinformation

Schneider kombiafbryder PFI Acti 9 iC60 4P 16A 300mA C karakteristik 6kA klasse A 72mm. Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 3606481157669
Varenr.: 15844907811151
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 16a 300ma c 4p 4m
832,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
1.093 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK678 kr717 krKøb
2WATTOO.DK733 kr733 krKøb
3EL-GROSSISTEN767,53 kr767,53 krKøb
4MaintainIt832,5 kr832,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.093 kr1.093 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a i 185 dage. Laveste pris i perioden er 672 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 767 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 709 kr.

Den nuværende pris på 678 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder acti 9 ic60 4p 16a 300ma c karakteristik 6ka klasse a de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026678 kr6 kr (1%)
3. apr. 2026672 kr4 kr (1%)
1. apr. 2026676 kr7 kr (1%)
30. mar. 2026683 kr7 kr (1%)
26. mar. 2026690 kr19 kr (3%)
5. feb. 2026709 kr14 kr (2%)
23. jan. 2026695 kr11 kr (2%)
22. jan. 2026684 kr2 kr (0%)
19. jan. 2026686 kr9 kr (1%)
7. jan. 2026695 kr66 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret