Gå til hovedindhold

Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157560
Pris fra 790 krtil 920 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 681 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 790 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A
790 kr
Til butik
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A billede

Produktinformation

Kombiafbryder HPFi Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A 72mm. Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkte kontakt (= 30 mA) samt visning af jordfejl på frontpanelet efter vippearmens stilling.

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9D87420
EAN: 3606481157560
Varenr.: 3271756
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
799 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder HPFI, iC60, B, 4P, 20A, 30mA 6kA, klasse A
846 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMBIAFBR. 20A 30MA B 4P 4M
847,76 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 20a 30ma b 4p 4m
920 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK790 kr829 krKøb
2CS MEGASTORE DK799 kr838 krKøb
3WATTOO.DK846 kr846 krKøb
4EL-GROSSISTEN847,76 kr847,76 krKøb
5MaintainIt920 kr920 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A i 185 dage. Laveste pris i perioden er 665 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 790 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 709 kr.

Den nuværende pris på 790 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA B karakteristik 6kA klasse A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026790 kr19 kr (2%)
9. maj 2026771 kr9,5 kr (1%)
7. maj 2026761,5 kr9,5 kr (1%)
6. maj 2026771 kr9,5 kr (1%)
30. apr. 2026761,5 kr5,5 kr (1%)
28. apr. 2026756 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026757 kr7 kr (1%)
22. apr. 2026764 kr2,5 kr (0%)
19. apr. 2026761,5 kr2,5 kr (0%)
18. apr. 2026764 kr2,5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret