Gå til hovedindhold

Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785

PhilipsEludstyrEAN: 8718696164785
Pris fra 104 krtil 212 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee vægspot, sort
104 kr
Til butik
Philips myLiving Pongee vægspot, sort billede

Produktinformation

myLiving Pongee er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Fås i farverne sort og hvid samt med 1 - 4 spots.Obs! Ledning medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
EAN: 8718696164785
Varenr.: 2045100167
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips PONGEE single spot black 1xNW
109 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee vægspot, sort
119 kr
Til butik
Philips myLiving Pongee vægspot, sort billede

Produktinformation

myLiving Pongee er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Fås i farverne sort og hvid samt med 1 - 4 spots.Obs! Ledning medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
EAN: 8718696164785
Varenr.: 2045100167
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785
130 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PONGEE single spot black 1xNW
133 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PONGEE single spot black 1xNW
133 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
195 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
195 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving pongee spot sort 1xnw 240v
212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl104 kr104 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3Greenline119 kr119 krKøb
4Homeshop DK130 kr130 krKøb
5EL-GROSSISTEN133 kr133 krKøb
6EL-NETSALG133 kr133 krKøb
7BilligVVS DK195 kr195 krKøb
8LampeGuru.dk195 kr195 krKøb
9Elvvs.dk212 kr212 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785 i 98 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips myLiving PONGEE single spot Sort 1xNW - 8718696164785 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026104 kr5 kr (5%)
30. maj 2026109 kr5 kr (5%)
12. maj 2026104 kr5 kr (5%)
11. maj 2026109 kr5 kr (5%)
27. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026106 kr3 kr (3%)
16. mar. 2026109 kr10 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret