Gå til hovedindhold

Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846

PhilipsEludstyrEAN: 8718696164846
Pris fra 229 krtil 457 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Pongee spotrondel 3xGU10, sort
229 kr
Til butik
Philips Pongee spotrondel 3xGU10, sort billede

Produktinformation

Et kraftigt justerbar Philips spotlight giver dig mulighed for at rette lyset i alle retninger med dens dreje- og vippefunktioner. Med en smart lampe kan du nemt fremhæve detaljerne i din indretning.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 915005531301
EAN: 8718696164846
Varenr.: 2805101
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, sort
259 kr
Til butik
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, sort billede

Produktinformation

myLiving Pongee er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Fås i farverne sort og hvid samt med 1 - 4 spots.Obs! Ledning medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
EAN: 8718696164846
Varenr.: 2045100183
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, sort
269 kr
Til butik
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, sort billede

Produktinformation

myLiving Pongee er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Fås i farverne sort og hvid samt med 1 - 4 spots.Obs! Ledning medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
EAN: 8718696164846
Varenr.: 2045100183
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846
280 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PONGEE plate/spiral black 3xNW
288 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PONGEE plate/spiral black 3xNW
288 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
299 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, sort
299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
335 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving pongee spot sort 3xnw 240v
457 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2Greenline259 kr259 krKøb
3LavprisEl269 kr269 krKøb
4Homeshop DK280 kr280 krKøb
5EL-GROSSISTEN288 kr288 krKøb
6EL-NETSALG288 kr288 krKøb
7LampeGuru.dk299 kr299 krKøb
8LavprisVVS299 kr299 krKøb
9BilligVVS DK335 kr335 krKøb
10Elvvs.dk457 kr457 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846 i 113 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Philips myLiving PONGEE plate/spiral Sort 3xNW - 8718696164846 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026229 kr1 kr (0%)
12. maj 2026228 kr1 kr (0%)
11. maj 2026229 kr3 kr (1%)
4. maj 2026226 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026227 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026228 kr10 kr (5%)
13. mar. 2026218 kr10 kr (5%)
10. feb. 2026208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret