Gå til hovedindhold

Philips Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v

PhilipsEludstyrJusterbart hovedAccent belysningEAN: 8718696133194

Tidløs Philips Limbali spotlampe i krom med GU10-fatning. Justerbart hoved til præcis belysning i stue, gang eller køkken. Ekskl. pære. Læs mere

Pris fra 39 krtil 99 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Limbali spotlampe, krom
39 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Limbali single spot - krom
49 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Limbali spotlampe, krom
49 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Limbali spotlampe, krom
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Limbali Single Spot, GU10, mat krom
49 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Limbali single spot nickel 1x50W 230V
52 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Limbali single spot nickel 1x50W 230V
52 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v
83 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Limbali spotlampe, krom
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Limbali spotlampe, krom
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline39 kr39 krKøb
2Homeshop DK49 kr49 krKøb
3LampeGuru.dk49 kr49 krKøb
4LavprisEl49 kr49 krKøb
5Proshop DK49 kr88 krKøb
6EL-GROSSISTEN52 kr52 krKøb
7EL-NETSALG52 kr52 krKøb
8Elvvs.dk83 kr83 krKøb
9BilligVVS DK85 kr85 krKøb
10LavprisVVS99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips myLiving Limbali spotlampe krom

Philips

Tidløs Philips Limbali spotlampe i krom med GU10-fatning. Justerbart hoved til præcis belysning i stue, gang eller køkken. Ekskl. pære.

• spotlampe
• vu00e6glampe
• loftlampe
• accent belysning
• justerbar spot
• GU10 lampe
• indendu00f8rs belysning
• Limbali serie
• Accent belysning
• Justerbart hoved

Beskrivelse

Philips myLiving Limbali spotlampe er en elegant og tidløs belysningsløsning i krom finish. Med sin enkle og klassiske design passer den perfekt til enhver indretningsstil. Spotlampen har et justerbart hoved, der gør det muligt at rette lyset præcis hvor det ønskes, hvilket gør den ideel til accent-belysning af billeder, bogreolen eller andre detaljer i hjemmet. Kan monteres både på væg og loft, hvilket giver stor fleksibilitet i placeringen. Spotlampen bruger GU10-fatning og understøtter op til 50W pærer. Konstrueret i holdbart metal med glass-elementer og IP20-klassificering gør den velegnet til indendørs brug i stue, gang, køkken eller soveværelse. Leveres uden pære.

Specifikationer

Vægt:0,15 kg
Fatning:GU10
Garanti:2 år
IP-klasse:IP20
Materiale:Metal, Glass
Montering:Væg/loft
Spænding:220-240V
Anvendelse:Indendørs
Dimensioner:8 x 13 x 8 cm (L x B x H)
Maksimal effekt:50W
Switch-cyklusser:15.000

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilken type pære skal jeg bruge til denne spotlampe?

Spotlampen bruger GU10-fatning og kan tage pærer op til maksimalt 50W. Du kan vælge LED, halogen eller energisparepærer med GU10-sokkel.

Kan spotlampen monteres både på væg og i loft?

Ja, Philips Limbali spotlampen er designet til både væg- og loftmontering, hvilket giver stor fleksibilitet i placeringen.

Er spotheadet justerbart?

Ja, spotlampen har et fuldt justerbart hoved, så du kan rette lyset præcis hvor det ønskes - perfekt til accent-belysning.

Følger der pære med spotlampen?

Nej, pære er ikke inkluderet. Du skal tilkøbe en GU10-pære separat. Husk at vælge en pære, der matcher dit ønskede lysniveau og farvetemperatur.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v

PriceData har fulgt prisen på Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v i 134 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Myliving limbali loftlampe mat krom 1x50w 230v de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202639 kr7 kr (15%)
17. maj 202646 kr2 kr (4%)
16. maj 202648 kr2 kr (4%)
15. maj 202646 kr7 kr (18%)
26. apr. 202639 kr7 kr (15%)
20. apr. 202646 kr1 kr (2%)
8. apr. 202645 kr2 kr (4%)
7. apr. 202647 kr2 kr (4%)
29. mar. 202645 kr1 kr (2%)
2. mar. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret