Gå til hovedindhold

Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815

PhilipsEludstyrEAN: 8718696164815
Pris fra 181 krtil 357 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 173 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
181 kr
Til butik
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort billede

Produktinformation

myLiving Pongee er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Fås i farverne sort og hvid samt med 1 - 4 spots.Obs! Ledning medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
EAN: 8718696164815
Varenr.: 2045100170
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips PONGEE bar/tube black 2xNW
181 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PONGEE bar/tube black 2xNW
225 kr
Til butik
PONGEE bar/tube black 2xNW billede

Produktinformation

Philips myLiving Contemporary er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Farve Black Material Metal Volt 220-240 Ampere (mA) / Udskæringsstørrelse (mm) / IP klassificering IP20 Fj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Påbygningsspot
EAN: 8718696164815
Varenr.: 15845341593935
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PONGEE bar/tube black 2xNW
225 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815
230 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
239 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
265 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, sort
289 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving pongee spot sort 2xnw 240v
357 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl181 kr181 krKøb
2Proshop DK181 kr220 krKøb
3EL-GROSSISTEN225 kr225 krKøb
4EL-NETSALG225 kr225 krKøb
5Homeshop DK230 kr230 krKøb
6LampeGuru.dk239 kr239 krKøb
7BilligVVS DK265 kr265 krKøb
8Greenline289 kr289 krKøb
9Elvvs.dk357 kr357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815 i 157 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips myLiving PONGEE bar/tube Sort 2xNW - 8718696164815 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026181 kr1 kr (1%)
21. maj 2026180 kr5 kr (3%)
14. maj 2026175 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026173 kr5 kr (3%)
18. apr. 2026178 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026179 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026180 kr7 kr (4%)
28. mar. 2026173 kr7 kr (4%)
20. mar. 2026180 kr7 kr (4%)
13. mar. 2026173 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret