Gå til hovedindhold

Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0)

PhilipsEludstyrWarmGlow teknologiFunktionel og atmosfærisk belysningEAN: 8718696154656

Philips myLiving Star loftspotlampe med 4 dæmpbare LED spots á 4,5W. Hvid metal design med kipbare spothoveder og WarmGlow teknologi til atmosfærisk belysning. Læs mere

Pris fra 483 krtil 1.003 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Star spotskinne, LED 4x4,5W, hvid
-4%483 kr
Før 505 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, 4 spots
487 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, 4 spots
549 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STAR bar/tube white 4x4.5W SELV WGD
632 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
STAR bar/tube white 4x4.5W SELV WGD
632 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0)
-22%643 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, 4 spots
669 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, hvid
799 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
myLiving Star 4 Spot WarmGlow
-13%819 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving star loftlampe hvid 4x4,5w 220 - 240v
1.003 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK483 kr522 krKøb
2LavprisEl487 kr487 krKøb
3LampeGuru.dk549 kr549 krKøb
4EL-GROSSISTEN632 kr632 krKøb
5EL-NETSALG632 kr632 krKøb
6Teknikproffset DK643 kr702 krKøb
7Greenline669 kr669 krKøb
8BilligVVS DK799 kr799 krKøb
9Estore DK819 kr819 krKøb
10Elvvs.dk1.003 kr1.003 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips myLiving Star spotlampe, 4 spots

Philips

Philips myLiving Star loftspotlampe med 4 dæmpbare LED spots á 4,5W. Hvid metal design med kipbare spothoveder og WarmGlow teknologi til atmosfærisk belysning.

• star spotlampe
• loftspot
• led spotlampe
• dæmpbar loftlampe
• myliving
• 4 spots
• philips loftlampe
• Funktionel og atmosfærisk belysning
• WarmGlow teknologi

Beskrivelse

Philips myLiving Star er en elegant loftspotlampe med 4 individuelle LED spots, der giver fleksibel belysning til enhver situation. Spotlampen kombinerer funktionel og atmosfærisk belysning med sin innovative WarmGlow teknologi, hvor lyset bliver varmere og mere hyggeligt, jo mere du dæmper. De 4 spothoveder kan drejes individuelt for optimal lysretning, og den indbyggede LED teknologi sikrer energieffektiv drift i op til 30.000 timer. Den hvide metalfinish passer perfekt ind i moderne indretning, og den simple montage gør den ideel til stuer, køkkener og soveværelser. Med 2000 lumen og mulighed for dæmpning får du præcis det lys, du ønsker.

Specifikationer

watt:18 W
lumen:2000 lm
kelvin:2700 K
kipbar:Ja
garanti:5 år
levetid:30000 timer
dæmpbar:Ja
ip_klasse:IP20
materiale:Metal
spænding:220-240 V
størrelse:628 mm x 85 mm (B x H)
antal_spots:4 stk
energiklasse:F
farvegengivelse:Ra 80
antal_tænd_sluk:50000
lyskilde_inkluderet:Ja, indbygget LED

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan spotlampen dæmpes?

Ja, Philips myLiving Star kan dæmpes med en kompatibel lysdæmper. WarmGlow teknologien gør lyset varmere, jo mere du dæmper.

Kan spothovederne drejes?

Ja, alle 4 spothoveder er kipbare og kan drejes individuelt for at rette lyset præcis, hvor du ønsker det.

Er LED lyskilden udskiftelig?

Nej, LED lyskilden er indbygget og ikke udskiftelig, men holder op til 30.000 timer og har 5 års garanti.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0)

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 554 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 483 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow (5624431P0) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026483 kr2 kr (0%)
31. maj 2026485 kr2 kr (0%)
30. maj 2026487 kr2 kr (0%)
29. maj 2026489 kr2 kr (0%)
28. maj 2026491 kr2 kr (0%)
26. maj 2026493 kr2 kr (0%)
25. maj 2026495 kr2 kr (0%)
24. maj 2026497 kr2 kr (0%)
23. maj 2026499 kr3 kr (1%)
22. maj 2026502 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret