Gå til hovedindhold

Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid

PhilipsEludstyrEAN: 8718696164822
Pris fra 229 krtil 457 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Pongee spotrondel 3xGU10, hvid
229 kr
Til butik
Philips Pongee spotrondel 3xGU10, hvid billede

Produktinformation

Et kraftigt justerbar Philips spotlight giver dig mulighed for at rette lyset i alle retninger med dens dreje- og vippefunktioner. Med en smart lampe kan du nemt fremhæve detaljerne i din indretning.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 915005531101
EAN: 8718696164822
Varenr.: 2805100
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, hvid
249 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid
268 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving PONGEE plate/spiral Hvid 3xNW - 8718696164822
280 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, hvid
288 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PONGEE plate/spiral white 3xNW
288 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, hvid
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee Round spotlampe, hvid
405 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Pongee spotlampe, hvid
409 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Myliving pongee spot hvid 3xnw 240v
457 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2LampeGuru.dk249 kr249 krKøb
3CS MEGASTORE DK268 kr307 krKøb
4Homeshop DK280 kr280 krKøb
5LavprisEl288 kr288 krKøb
6EL-NETSALG288 kr288 krKøb
7Greenline289 kr289 krKøb
8LavprisVVS405 kr405 krKøb
9BilligVVS DK409 kr409 krKøb
10Elvvs.dk457 kr457 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid i 114 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Philips myLiving Pongee lofts-/vægspot x 3, Overflade spotlys, GU10, 3 pære(r ), LED, 220-240 V, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026229 kr3 kr (1%)
3. maj 2026226 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026227 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026228 kr10 kr (5%)
16. mar. 2026218 kr10 kr (5%)
3. mar. 2026208 kr10 kr (5%)
24. feb. 2026218 kr10 kr (5%)
10. feb. 2026208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret