Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302160995
Pris fra 18 krtil 25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, koksgrå
18 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser.Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: anthracite
Størrelse: 1 module (55 x 55 mm), depth 5 mm
EAN: 5703302160995
Varenr.: 1017059807
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Slim Ramme 1M Kg
19,71 kr
Til butik
Fuga Slim Ramme 1M Kg billede

Produktinformation

SLIM design rammer skal anvendes sammen med SLIM teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og SLIM forfra dåser. Befæstigelse sker primært via klostykker sekundært via centerafstand 38 mm skruetårne i bund af dåser. LK FUGA-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302160995
Varenr.: 8014395113794
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, koksgrå
20 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser. Tekniske specifikationer Farve: Koksgrå Størrelse: 1M Dybde: 5 mm

Produktspecifikationer

Kategori: El-installationer
Farve: anthracite
Størrelse: 1 module (55 x 55 mm), depth 5 mm
EAN: 5703302160995
Varenr.: 1017059807
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, koksgrå
20 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 1 modul, koksgrå
20 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 1 modul, koksgrå
20 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga slim ramme 1m kg
20 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 1m - koksgrå
21,44 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 1m - koksgrå
21,44 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22,06 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, koksgrå
25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl18 kr18 krKøb
2Billigelogvvs.dk19,71 kr19,71 krKøb
3BilligVVS DK20 kr20 krKøb
4Greenline20 kr20 krKøb
5Proshop DK20 kr59 krKøb
6Elvvs.dk20 kr20 krKøb
7MaintainIt20 kr20 krKøb
8EL-GROSSISTEN21,44 kr21,44 krKøb
9EL-NETSALG21,44 kr21,44 krKøb
10CS MEGASTORE DK22,06 kr61,06 krKøb
11LampeGuru.dk25 kr25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 19,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, koksgrå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202618 kr1 kr (5%)
30. maj 202619 kr1 kr (6%)
12. maj 202618 kr1,71 kr (9%)
11. maj 202619,71 kr1,71 kr (10%)
24. apr. 202618 kr1 kr (5%)
23. apr. 202619 kr1 kr (6%)
9. apr. 202618 kr1 kr (6%)
29. mar. 202617 kr1 kr (6%)
2. mar. 202616 kr2 kr (11%)
1. mar. 202618 kr2 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret