Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302161015
Pris fra 22 krtil 27,16 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 5,16 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, koksgrå
22 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: anthracite
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302161015
Varenr.: 1017059823
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, koksgrå
24 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Minimalistisk designramme til stilrene installationerMed denne koksgrå designramme fra LK Fuga Slim-serien får du en diskret og moderne ramme, der smelter naturligt ind i hjemmet. Rammen er kun 5 mm dyb og fremstillet i termoplastisk materiale, så du får...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: anthracite
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302161015
Varenr.: 1017059823
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 1½ modul, koksgrå
24 kr
Til butik
LK FUGA Slim 55 Design ramme 1½ modul, koksgrå billede

Produktinformation

SLIM design rammer skal anvendes sammen med SLIM teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og SLIM forfra dåser. Befæstigelse sker primært via klostykker sekundært via centerafstand 38 mm skruetårne i bund af dåser.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 560D8715
EAN: 5703302161015
Varenr.: 2765922
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 1,5 modul, koksgrå
24 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Slim Ramme 1,5M Kg
24,71 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, koksgrå
25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, koksgrå
25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga slim ramme 1,5m kg
25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
26,43 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 1½m - koksgrå
27,16 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 1½m - koksgrå
27,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl22 kr22 krKøb
2LampeGuru.dk24 kr24 krKøb
3Proshop DK24 kr63 krKøb
4Elvvs.dk24 kr24 krKøb
5Billigelogvvs.dk24,71 kr24,71 krKøb
6BilligVVS DK25 kr25 krKøb
7Greenline25 kr25 krKøb
8MaintainIt25 kr25 krKøb
9CS MEGASTORE DK26,43 kr65,43 krKøb
10EL-GROSSISTEN27,16 kr27,16 krKøb
11EL-NETSALG27,16 kr27,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå. i 146 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, koksgrå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202622 kr2 kr (8%)
30. maj 202624 kr2 kr (9%)
12. maj 202622 kr2 kr (8%)
11. maj 202624 kr2 kr (9%)
24. apr. 202622 kr2 kr (8%)
23. apr. 202624 kr2 kr (9%)
2. mar. 202622 kr1 kr (4%)
1. mar. 202623 kr1 kr (5%)
15. feb. 202622 kr1 kr (4%)
7. jan. 202623 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret