Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302161008
Pris fra 16 krtil 21,08 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 5,08 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, hvid
16 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser.Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 55x82x5 mm
EAN: 5703302161008
Varenr.: 1017059810
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, hvid
17 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Minimalistisk designramme til stilrene installationerMed denne hvide designramme fra LK Fuga Slim-serien får du en diskret og moderne ramme, der smelter naturligt ind i hjemmet. Rammen er kun 5 mm dyb og fremstillet i plast (PC/ABS), så du får et let og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: white
Størrelse: 55x82x5 mm
EAN: 5703302161008
Varenr.: 1017059810
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, hvid
18 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

LK Fuga Slim designramme 1,5 modul Denne ramme passer på LK Fuga Air indmuringsdåser og LK Fuga Air Slim forfradåser. Samtidig skal du for hver ramme benytte 1 stk. LK Fuga Slim teknisk monteringsramme. Fuga Slim designer rammen har et stilrent og modern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 55x82x5 mm
EAN: 5703302161008
Varenr.: 1017059810
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Slim Ramme 1,5M Hv
18,21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga slim ramme 1,5m hv
18,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1,5 modul, hvid
19 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 1½ modul, hvid
19 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 1,5 modul, hvid
20 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 1½m - hvid
20,01 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 1½m - hvid
20,01 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
21,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl16 kr16 krKøb
2LampeGuru.dk17 kr17 krKøb
3Greenline18 kr18 krKøb
4Billigelogvvs.dk18,21 kr18,21 krKøb
5MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
6BilligVVS DK19 kr19 krKøb
7Proshop DK19 kr58 krKøb
8Elvvs.dk20 kr20 krKøb
9EL-GROSSISTEN20,01 kr20,01 krKøb
10EL-NETSALG20,01 kr20,01 krKøb
11CS MEGASTORE DK21,08 kr60,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid. i 146 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1,5 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202616 kr1 kr (6%)
30. maj 202617 kr1 kr (6%)
12. maj 202616 kr1 kr (6%)
11. maj 202617 kr1 kr (6%)
24. apr. 202616 kr1 kr (6%)
23. apr. 202617 kr1 kr (6%)
29. mar. 202616 kr1 kr (7%)
2. mar. 202615 kr2 kr (12%)
1. mar. 202617 kr2 kr (13%)
25. feb. 202615 kr2 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret