Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302161091
Pris fra 163 krtil 209 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 3. apr.

Sammenlign priser på LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 2x1 modul, stål
163 kr
Til butik
LK FUGA Slim 55 Design ramme 2x1 modul, stål billede

Produktinformation

SLIM design rammer skal anvendes sammen med SLIM teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og SLIM forfra dåser. Befæstigelse sker primært via klostykker sekundært via centerafstand 38 mm skruetårne i bund af dåser.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 560D0420
EAN: 5703302161091
Varenr.: 2765919
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic
169 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic billede

Produktinformation

Stilren designramme til et moderne hjemDrømmer du om et roligt og harmonisk udtryk på væggen? Med denne designramme fra LK Fuga Slim-serien får du en elegant løsning, der lader dine kontakter og afbrydere smelte sammen med resten af indretningen. Den ultr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: steel metallic
Størrelse: 2x1 module, 5mm depth
EAN: 5703302161091
Varenr.: 1017059917
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic
171 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: steel metallic
Størrelse: 2x1 module, 5mm depth
EAN: 5703302161091
Varenr.: 1017059917
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA SLIM designramme stål 2 moduler, stål
188 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 2x1 modul, stålmetallic
188 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic
189 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 2x1m - stål
204,13 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 2x1m - stål
204,13 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK163 kr202 krKøb
2LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
3LavprisEl171 kr171 krKøb
4CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
5Elvvs.dk188 kr188 krKøb
6Greenline189 kr189 krKøb
7EL-GROSSISTEN204,13 kr204,13 krKøb
8EL-NETSALG204,13 kr204,13 krKøb
9BilligVVS DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic i 85 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, stålmetallic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026162 kr3 kr (2%)
3. apr. 2026159 kr3 kr (2%)
2. apr. 2026162 kr3 kr (2%)
9. mar. 2026159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret