Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302160988
Pris fra 13 krtil 20 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, hvid
13 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser.Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 1 module
EAN: 5703302160988
Varenr.: 1017059797
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Slim Ramme 1M Hv
14,67 kr
Til butik
Fuga Slim Ramme 1M Hv billede

Produktinformation

SLIM design rammer skal anvendes sammen med SLIM teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og SLIM forfra dåser. Befæstigelse sker primært via klostykker sekundært via centerafstand 38 mm skruetårne i bund af dåser. LK FUGA-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302160988
Varenr.: 8014394917186
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, hvid
15 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Størrelse: 1M Dybde: 5 mm

Produktspecifikationer

Kategori: El-installationer
Farve: white
Størrelse: 1 module
EAN: 5703302160988
Varenr.: 1017059797
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, hvid
15 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 1 modul, hvid
15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga slim ramme 1m hv
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15,29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 1m - hvid
15,73 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 1m - hvid
15,73 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 1 modul, hvid
16 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 1 modul, hvid
20 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl13 kr13 krKøb
2Billigelogvvs.dk14,67 kr14,67 krKøb
3BilligVVS DK15 kr15 krKøb
4Greenline15 kr15 krKøb
5Elvvs.dk15 kr15 krKøb
6MaintainIt15 kr15 krKøb
7CS MEGASTORE DK15,29 kr54,29 krKøb
8EL-GROSSISTEN15,73 kr15,73 krKøb
9EL-NETSALG15,73 kr15,73 krKøb
10Proshop DK16 kr55 krKøb
11LampeGuru.dk20 kr20 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid. i 146 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 14,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 1 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202613 kr1 kr (7%)
30. maj 202614 kr1 kr (8%)
12. maj 202613 kr1,3 kr (9%)
11. maj 202614,3 kr1,3 kr (10%)
24. apr. 202613 kr1 kr (7%)
23. apr. 202614 kr1 kr (8%)
2. mar. 202613 kr
1. mar. 202613,8 kr
15. feb. 202613 kr1 kr (7%)
7. jan. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret