Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302161022
Pris fra 20 krtil 26,25 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid. og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, hvid
20 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, hvid billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser.Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 105x55x4.8 mm
EAN: 5703302161022
Varenr.: 1017059836
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Slim design ramme, 2 modul, hvid
20,75 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, hvid
21 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, hvid billede

Produktinformation

Stilren designramme til et moderne hjemDrømmer du om et roligt og harmonisk udtryk på væggen? Med denne designramme fra LK Fuga Slim-serien får du en elegant løsning, der lader dine kontakter og afbrydere smelte sammen med resten af indretningen. Den ultr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: white
Størrelse: 105x55x4.8 mm
EAN: 5703302161022
Varenr.: 1017059836
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 2x1 modul, hvid
21 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, hvid
21 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, hvid
22 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2x1 modul, hvid
22 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 2x1 modul, hvid
22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga slim ramme 2m, hv
22,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
23,88 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 2x1m - hvid
24,3 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 2x1m - hvid
24,3 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA SLIM ramme 2 Modul, Hvid, AAK560D6720
26,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl20 kr20 krKøb
2WATTOO.DK20,75 kr20,75 krKøb
3LampeGuru.dk21 kr21 krKøb
4Proshop DK21 kr60 krKøb
5LavprisVVS21 kr21 krKøb
6BilligVVS DK22 kr22 krKøb
7Greenline22 kr22 krKøb
8Elvvs.dk22 kr22 krKøb
9MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
10CS MEGASTORE DK23,88 kr62,88 krKøb
11EL-GROSSISTEN24,3 kr24,3 krKøb
12EL-NETSALG24,3 kr24,3 krKøb
13vvsfittings.dk26,25 kr26,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 20,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202620 kr
30. maj 202620,75 kr
12. maj 202620 kr
11. maj 202620,75 kr
24. apr. 202620 kr
23. apr. 202620,75 kr
22. feb. 202620 kr1 kr (5%)
7. feb. 202619 kr1 kr (5%)
6. feb. 202620 kr1 kr (5%)
1. feb. 202619 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret