Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302161046
Pris fra 23 krtil 28,59 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 5,59 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, hvid
23 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser.Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 132x55x5 mm
EAN: 5703302161046
Varenr.: 1017059852
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, hvid
24 kr
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Stilren designramme til dine el-installationer Med denne hvide designramme fra Slim-serien får du en gennemtænkt løsning, der samler dine kontakter og afbrydere i et let og harmonisk udtryk. Rammen er udført i mat, halogenfri plast og har en slank profil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: white
Størrelse: 132x55x5 mm
EAN: 5703302161046
Varenr.: 1017059852
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, hvid
24 kr
Til butik
LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, hvid billede

Produktinformation

SLIM design rammer skal anvendes sammen med SLIM teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og SLIM forfra dåser. Befæstigelse sker primært via klostykker sekundært via centerafstand 38 mm skruetårne i bund af dåser.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 560D6725
EAN: 5703302161046
Varenr.: 2765925
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 2,5 modul, hvid
24 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, hvid
25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Slim Ramme 2,5M Hv
25,45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, hvid
26 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga slim ramme 2,5m hv
26,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
26,96 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 2½m - hvid
28,59 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 2½m - hvid
28,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl23 kr23 krKøb
2LampeGuru.dk24 kr24 krKøb
3Proshop DK24 kr63 krKøb
4Elvvs.dk24 kr24 krKøb
5Greenline25 kr25 krKøb
6Billigelogvvs.dk25,45 kr25,45 krKøb
7BilligVVS DK26 kr26 krKøb
8MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
9CS MEGASTORE DK26,96 kr65,96 krKøb
10EL-GROSSISTEN28,59 kr28,59 krKøb
11EL-NETSALG28,59 kr28,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SLIM designramme 2,5 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202623 kr1 kr (4%)
30. maj 202624 kr1 kr (4%)
12. maj 202623 kr1 kr (4%)
11. maj 202624 kr1 kr (4%)
24. apr. 202623 kr1 kr (4%)
23. apr. 202624 kr1 kr (4%)
9. apr. 202623 kr1 kr (5%)
29. mar. 202622 kr1 kr (5%)
12. mar. 202621 kr2 kr (11%)
2. mar. 202619 kr4 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret