Gå til hovedindhold

Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå

DigitusHubs og switchesEAN: 4016032490210
Pris fra 2.331 krtil 3.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 788 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.176 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2331 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-651157 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE
2.331 kr
Til butik
DIGITUS DN-651157 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE billede

Produktinformation

DIGITUS DN-651157 - Switch - industriel, L2 - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne - PoE (200 W)

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-651157
EAN: 4016032490210
Varenr.: 1001580213
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-651157 - switch - industrial L2 - 8 ports - Managed
2.342 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå
2.499 kr
Til butik
Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå billede

Produktinformation

Robust metalkabinet med DIN-skinne-montage til pålidelig industriel brug Otte gigabit RJ45-porte plus to SFP-pladser giver fleksibel tilslutning Fire PoE-porte med 30 W samlet budget understøtter strømsvage enheder Layer 2-administration, VLAN og ACL forenkler segmentering og sikkerhed Bredt temperaturområde på -40 til 80 °C, overspændingsbeskyttelse og RPS-understøttelse reducerer nedetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Switche
Artikel nr.: DN-651157
EAN: 4016032490210
Varenr.: 5011352458
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS industriel 8+2-port L2 administreret Gigabit Ethernet PoE-switch
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS industriel 8+2-port L2 administreret Gigabit Ethernet PoE-switch
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.331 kr2.331 krKøb
2Proshop DK2.342 kr2.342 krKøb
3Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå i 164 dage. Laveste pris i perioden er 2.115 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2.342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.203 kr.

Den nuværende pris på 2.331 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Digitus Dn-651157 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.331 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.342 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.331 kr11 kr (0%)
25. maj 20262.342 kr23 kr (1%)
22. maj 20262.319 kr23 kr (1%)
7. maj 20262.342 kr148 kr (7%)
6. maj 20262.194 kr12 kr (1%)
2. maj 20262.206 kr12 kr (1%)
1. maj 20262.194 kr12 kr (1%)
30. apr. 20262.206 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret