Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged

DigitusHubs og switchesEAN: 4016032451242
Pris fra 2.320 krtil 3.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 799 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.181 kr 7. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2320 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-95343 24 Port Fast Ethernet PoE Switch 19 Inch Unmanaged 2 Uplinks
2.320 kr
Til butik
DIGITUS DN-95343 24 Port Fast Ethernet PoE Switch 19 Inch Unmanaged 2 Uplinks billede

Produktinformation

Switch, 24 x 10/100 (PoE) + 2 x combo Gigabit SFP (uplink), monterbar på stativ, PoE (370 W)

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Kategori: Switch
Artikel nr.: DN-95343
EAN: 4016032451242
Varenr.: 2722483
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional DN-95343 Switch 24-porte 10/100 PoE
3.030 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged
3.099 kr
Til butik
DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged billede

Produktinformation

Stabil netværksswitch til krævende PoE-installationerDIGITUS DN-95343 er en unmanaged Fast Ethernet PoE switch med 24 PoE-porte og 2 combo-porte, der gør det let at forsyne netværksenheder som kameraer og adgangspunkter via samme kabel. Med samlet PoE-budget på 370 W får du fleksibel strøm- og datafordeling i små og mellemstore netværk uden kompliceret opsætning.Ideel til kontor, butik og overvågningSwitchen passer til desktop-placering og leveres med intern strømforsyning for en ren og enkel installation. Unmanaged-design betyder plug-and-play uden behov for konfiguration - perfekt når du vil udvide netværket hurtigt og driftsikkert.Type: Fast Ethernet PoE switchPorte: 24 PoE-porteEkstra porte: 2 combo-portePoE-budget: 370 WAdministration: UnmanagedPlacering: DesktopStrømforsyning: Intern...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Switches
Vægt: 4.67g
EAN: 4016032451242
Varenr.: 2160667
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.320 kr2.320 krKøb
2CompuMail DK3.030 kr3.030 krKøb
3Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
4Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged i 137 dage. Laveste pris i perioden er 2.181 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 2.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.221 kr.

Den nuværende pris på 2.320 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 68 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS DN-95343 - 24-port Fast Ethernet PoE switch + 2 combo, 370 W, unmanaged de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.320 kr23 kr (1%)
27. maj 20262.297 kr12 kr (1%)
25. maj 20262.309 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.320 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.309 kr11 kr (0%)
7. maj 20262.320 kr72 kr (3%)
5. maj 20262.248 kr59 kr (3%)
3. maj 20262.189 kr12 kr (1%)
1. maj 20262.201 kr12 kr (1%)
30. apr. 20262.213 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret