Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged

DigitusHubs og switchesEAN: 4016032454489
Pris fra 1.161 krtil 1.459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 298 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.041 kr 16. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1161 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-651108 Switch 8-porte Gigabit
1.161 kr
Til butik
DIGITUS DN-651108 Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

DIGITUS DN-651108 - Switch - industriel, gigabit - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-651108
EAN: 4016032454489
Varenr.: 993954429
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged
1.169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus 8-port Industrial Gigabit Switch
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus 8-port Industrial Gigabit Switch billede

Produktinformation

8 Gigabit RJ45-porte giver hurtige Ethernet-forbindelser med lav latenstid Fungerer fra -40 °C til 85 °C til stabil brug i krævende miljøer Metalkabinet med DIN-skinne- og vægmonteringsmuligheder sikrer en sikker montering Redundant strømforsyning og 12-56 V DC-indgang øger driftssikkerheden 500 000 t MTBF og store-and-forward-switching sikrer pålidelig oppetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Switche
Artikel nr.: DN-651108
EAN: 4016032454489
Varenr.: 5011221434
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch gigabit - DIGITUS industri, 8 porte
1.439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch gigabit - DIGITUS industri, 8 porte
1.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.161 kr1.161 krKøb
2Proshop DK1.169 kr1.169 krKøb
3Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb
4Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
5Vivas DK1.459 kr1.538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.041 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 1.211 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.094 kr.

Den nuværende pris på 1.161 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for DIGITUS DN-651108 - switch - industrial gigabit - 8 ports - unmanaged de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.161 kr12 kr (1%)
29. maj 20261.149 kr51 kr (5%)
28. maj 20261.098 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.107 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.116 kr18 kr (2%)
22. maj 20261.134 kr15 kr (1%)
21. maj 20261.149 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.152 kr17 kr (1%)
18. maj 20261.169 kr24 kr (2%)
17. maj 20261.145 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret