Gå til hovedindhold

Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå

DigitusHubs og switchesEAN: 4016032490494
Pris fra 1.906 krtil 3.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.313 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1906 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-651153 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+
1.906 kr
Til butik
DIGITUS DN-651153 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

DIGITUS DN-651153 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x kombi Gigabit Ethernet/Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-651153
EAN: 4016032490494
Varenr.: 1001580209
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå
2.024 kr
Til butik
Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå billede

Produktinformation

Robust metalkapsling med DIN-skinnebeslag til industriel brug Fire PoE-porte med 30 W budget, forsyner kameraer og access points Otte Gigabit-porte plus SFP- og SFP+-pladser til fiberudvidelse Plug and play, uadministreret design reducerer opsætningstid og kompleksitet Bredt temperaturområde, -40 til 80 °C, med 4 kV overspændingsbeskyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Switche
Artikel nr.: DN-651153
EAN: 4016032490494
Varenr.: 5020010770
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-651153 - switch - 8 ports
2.317 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS DN-651153 Industrial 8+4-Port Gigabit Ethernet PoE switch
-9%3.199 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS DN-651153 Industrial 8+4-Port Gigabit Ethernet PoE switch
-9%3.219 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.906 kr1.906 krKøb
2Dustin DK2.024 kr2.110,25 krKøb
3Proshop DK2.317 kr2.317 krKøb
4Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
5Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.906 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.524 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.388 kr.

Den nuværende pris på 1.906 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Digitus Dn-651153 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Sort, Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.906 kr12 kr (1%)
27. maj 20261.918 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.930 kr12 kr (1%)
24. maj 20261.942 kr12 kr (1%)
23. maj 20261.954 kr160 kr (8%)
20. maj 20262.114 kr15 kr (1%)
19. maj 20262.129 kr9 kr (0%)
18. maj 20262.138 kr12 kr (1%)
17. maj 20262.150 kr144 kr (6%)
16. maj 20262.294 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret