Gå til hovedindhold

Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort

DigitusHubs og switchesEAN: 4016032462842
Pris fra 1.023 krtil 1.159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 789 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1023 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-651127 Switch 8-porte Gigabit
1.023 kr
Til butik
DIGITUS DN-651127 Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

DIGITUS DN-651127 - Switch - 8 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne - DC strøm

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-651127
EAN: 4016032462842
Varenr.: 996062161
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort
1.024 kr
Til butik
Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort billede

Produktinformation

Otte Gigabit RJ-45-porte leverer hurtig, enkel forbindelse Konfigurationsfri plug-and-play-design gør opsætningen enklere for it-teams Blæserløst metalkabinet reducerer støj og øger holdbarheden DIN-skinne- og vægmontering tilpasses kompakte industrielle miljøer Auto MDI/MDI-X og automatisk MAC-læring holder netværkstrafikken stabil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Switche
Artikel nr.: DN-651127
EAN: 4016032462842
Varenr.: 5020050070
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-651127 - switch - 8 ports
1.045 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch gigabit 8-port - DIGITUS, industriel, flat, unmanaged
-2%1.139 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch gigabit 8-port - DIGITUS, industriel, flat, unmanaged
-2%1.159 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.023 kr1.023 krKøb
2Dustin DK1.024 kr1.110,25 krKøb
3Proshop DK1.045 kr1.045 krKøb
4Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
5Vivas DK1.159 kr1.238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort

PriceData har fulgt prisen på Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort i 138 dage. Laveste pris i perioden er 780 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 1.089 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 805 kr.

Den nuværende pris på 1.023 kr er 27% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Digitus Dn-651127 Netværksswitch Ikke Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.023 kr209 kr (26%)
29. maj 2026814 kr7 kr (1%)
27. maj 2026821 kr7 kr (1%)
25. maj 2026814 kr7 kr (1%)
24. maj 2026821 kr7 kr (1%)
23. maj 2026814 kr7 kr (1%)
22. maj 2026821 kr240 kr (23%)
8. maj 20261.061 kr28 kr (3%)
7. maj 20261.089 kr288 kr (36%)
6. maj 2026801 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret