Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937625055
Pris fra 4.472 krtil 5.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.047 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.122 kr 3. maj

Sammenlign priser på Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4472 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP Switch 30-porte 10 Gigabit PoE++
4.472 kr
Til butik
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP Switch 30-porte 10 Gigabit PoE++ billede

Produktinformation

Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 x 10/100/1000 (PoE++) + 2 x 1/2.5/5/10 (PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, monterbar på stativ - PoE++ (400 W)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XGS2220-30HP-EU0101F
EAN: 4718937625055
Varenr.: 1000903914
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8
4.641 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP Switch 30-porte 10 Gigabit PoE++
4.719 kr
Til butik
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP Switch 30-porte 10 Gigabit PoE++ billede

Produktinformation

Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP Switch Oplev den kraftfulde Zyxel XGS2220-30HP Switch, perfekt til moderne netværksløsninger. Med 30 porte og 10 Gigabit hastighed, leverer denne switch exceptionel ydeevne til selv de mest krævende applikationer. Udstyre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4718937625055
Varenr.: 127663
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30HP - switch - 24-port GbE L3 access NebulaFLEX Cloud with 6 10G uplink - 30 ports - Managed - rack-mountable
4.931 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Xgs2220 24-port 2x10g 4xsfp+ Poe 400w Switch
4.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel XGS2220-30HP L3 PoE, sort
-2%5.499 kr
Før 5.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel XGS2220-30HP L3 PoE, sort
-2%5.519 kr
Før 5.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.472 kr4.472 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.641 kr4.641 krKøb
3Ultrashop4.719 kr4.719 krKøb
4Proshop DK4.931 kr4.931 krKøb
5Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb
6Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
7Vivas DK5.519 kr5.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8

PriceData har fulgt prisen på Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 4.122 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 4.677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.549 kr.

Den nuværende pris på 4.472 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30HP - Switch - 24-port GbE L3 adgang, NebulaFLEX Cloud, med 6 10G uplink - Administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20264.472 kr57 kr (1%)
10. maj 20264.415 kr293 kr (7%)
3. maj 20264.122 kr293 kr (7%)
1. maj 20264.415 kr51 kr (1%)
30. apr. 20264.466 kr19 kr (0%)
23. apr. 20264.485 kr51 kr (1%)
22. apr. 20264.536 kr18 kr (0%)
18. apr. 20264.554 kr5 kr (0%)
17. apr. 20264.549 kr5 kr (0%)
10. apr. 20264.554 kr40 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret