Gå til hovedindhold

ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937624942
Pris fra 3.378 krtil 4.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 941 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3378 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30 Switch 24-porte 10 Gigabit
3.378 kr
Til butik
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30 Switch 24-porte 10 Gigabit billede

Produktinformation

Zyxel XGS2220 Series XGS2220-30 - Switch - L3-adgang, NebulaFLEX Cloud - Administreret - 24 x Gigabit Ethernet + 6 x 10/100/1000 (uplink) - desktop, monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XGS2220-30-EU0101F
EAN: 4718937624942
Varenr.: 1000903912
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Xgs2220 24-port 2x10g 4xsfp+ Switch
-0%3.436 kr
Før 3.436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zyxel Nebula Xgs2220 24-port 2x10g 4xsfp+ Switch billede

Produktinformation

24 Gigabit-porte plus 2x10G RJ45 og 4x10G SFP+ uplinks 168 Gbit/s switching, 125 Mpps og 32k MAC-tabel for jævn trafik LAG 3-funktioner med statiske ruter, 64 routing-poster og ARP-inspektion Cloud- og webadministration via NebulaFlex Pro, inkluderer 1 års Pro Pack Netværksforbundet AV-tilstand strømliner AVoIP-opsætning med IGMP- og MLD-værktøjer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: XGS2220-30-EU0101F
EAN: 4718937624942
Varenr.: 5011319191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable
3.622 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel XGS2220-30 managed L3 Gigabit (10/100/1000) - sort
-2%4.299 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel XGS2220-30 managed L3 Gigabit (10/100/1000) - sort
-2%4.319 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.378 kr3.378 krKøb
2Dustin DK3.436 kr3.522,25 krKøb
3Proshop DK3.622 kr3.622 krKøb
4Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
5Vivas DK4.319 kr4.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.378 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 4.026 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.668 kr.

Den nuværende pris på 3.378 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-30 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 24 ports - Managed - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20263.378 kr7 kr (0%)
25. maj 20263.385 kr14 kr (0%)
24. maj 20263.399 kr10 kr (0%)
15. maj 20263.409 kr2 kr (0%)
14. maj 20263.411 kr53 kr (2%)
12. maj 20263.464 kr2 kr (0%)
7. maj 20263.462 kr2 kr (0%)
4. maj 20263.460 kr394 kr (10%)
1. maj 20263.854 kr110 kr (3%)
29. apr. 20263.744 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret