Gå til hovedindhold

ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937625093
Pris fra 6.221 krtil 6.874 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 653 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.855 kr 16. apr.

Sammenlign priser på ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6221 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-54 Switch 48-porte
6.221 kr
Til butik
Zyxel XGS2220 Series XGS2220-54 Switch 48-porte billede

Produktinformation

Zyxel XGS2220 Series XGS2220-54 - Switch - L3-adgang, NebulaFLEX Cloud - Administreret - 48 x Gigabit Ethernet + 6 x 10 Gigabit (uplink) - desktop, monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XGS2220-54-EU0101F
EAN: 4718937625093
Varenr.: 1000903915
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable
6.293 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Xgs2220 48-port 2x10g 4xsfp+ Switch
6.874 kr
Til butik
Zyxel Nebula Xgs2220 48-port 2x10g 4xsfp+ Switch billede

Produktinformation

48 Gigabit RJ45-porte med 2x10G og 4 SFP+-uplinks til hurtig aggregering Layer 3-routing med 64 poster gør intern netværkssegmentering enklere NebulaFlex Pro til cloud- eller lokal administration, 1 års Pro Pack inkluderet Avanceret sikkerhed med 802.1x, RADIUS, TACACS+ og ARP-inspektion 216 Gbit/s switching og 161 Mpps videresendelse for jævn trafik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: XGS2220-54-EU0101F
EAN: 4718937625093
Varenr.: 5011319194

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.221 kr6.221 krKøb
2Proshop DK6.293 kr6.293 krKøb
3Dustin DK6.874 kr6.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable i 186 dage. Laveste pris i perioden er 4.855 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 6.372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.729 kr.

Den nuværende pris på 6.221 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for ZyXEL XGS2220 Series XGS2220-54 - switch - L3 access NebulaFLEX Cloud - 48 ports - Managed - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20266.221 kr49 kr (1%)
24. maj 20266.172 kr49 kr (1%)
22. maj 20266.221 kr57 kr (1%)
20. maj 20266.164 kr109 kr (2%)
9. maj 20266.055 kr18 kr (0%)
6. maj 20266.073 kr51 kr (1%)
5. maj 20266.124 kr26 kr (0%)
4. maj 20266.098 kr99 kr (2%)
3. maj 20265.999 kr121 kr (2%)
25. apr. 20265.878 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret