Gå til hovedindhold

Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid

Pris fra 1.494 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 425 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.383 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1494 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenWiFi XD4 Plus Wi-Fi-system
1.494 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi XD4 Plus Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi XD4 Plus - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 4800 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG07M0-MO3C40
EAN: 4711081760207
Varenr.: 1000962627
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi XD4 Plus White (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6
1.733 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenWiFi XD4 Plus Wi-Fi-system
1.849 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi XD4 Plus Wi-Fi-system billede

Produktinformation

Oplev en problemfri internetforbindelse med ASUS ZenWiFi XD4 Plus Wi-Fi-systemet. Dette avancerede trådløse system kombinerer kraften fra et dual-band mesh-netværk med en 2-port switch, der muliggør nem tilslutning af flere enheder. Med et elegant design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 4711081760207
Varenr.: 70554
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.494 kr1.494 krKøb
2Proshop DK1.733 kr1.733 krKøb
3Ultrashop1.849 kr1.849 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid i 121 dage. Laveste pris i perioden er 1.383 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.488 kr.

Den nuværende pris på 1.494 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Wi‑Fi 6 mesh router ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 - 3‑pak, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.494 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.503 kr22 kr (1%)
27. maj 20261.481 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.490 kr19 kr (1%)
25. maj 20261.471 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.480 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.489 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.490 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.491 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.493 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret