Gå til hovedindhold

ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6

Pris fra 594 krtil 849 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) Wi-Fi-system
594 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) - Wi-Fi-system - (router) 1GbE, HomePlug AV (HPAV) 2.0 - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG05T0-BM9100
EAN: 4718017733557
Varenr.: 999060115
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6
637 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6 billede

Produktinformation

Wi-Fi-system der kombinerer hybrid kablet og trådløs backhaul med skalerbar mesh-udvidelse og omfattende netværksstyring til hjem med mange enheder. Velegnet til brugere der har behov for stabil forbindelse, gæsteadskillelse samt integrerede VPN- og sikkerhedsværktøjer og understøtter fleksible Ethernet- og powerline-forbindelser. Standard: IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) Bånd: 2.4 GHz/5 GHz Porte: 1-WAN-Port Gæstenetværk: 6 Kablet: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, HomePlug AV 2.0 Assistent: Alexa-ready Funktioner: AiMesh, MU-MIMO, OFDMA, AiProtection Pro Sikrer sammenhængende dækning i hele hjemmet og enkel administration, så enheder forbliver forbundet, gæster holdes adskilt og privatliv samt VPN-muligheder er tilgængelige for sikker fjernadgang.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: 90IG05T0-BM9100
EAN: 4718017733557
Varenr.: 3055304
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) Wi-Fi-system
759 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 Wi-Fi-system Oplev det ultimative i trådløs dækning med ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 Wi-Fi-systemet. Dette avancerede mesh-netværk leverer lynhurtig AX-standard Wi-Fi 6 ydeevne og sikrer, at hver krog af dit hjem får en stabil og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 4718017733557
Varenr.: 77225
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi 6 mesh router ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 (1-pak) - dual-band, hvid
829 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi 6 mesh router ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 (1-pak) - dual-band, hvid
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK594 kr594 krKøb
2Proshop DK637 kr676 krKøb
3Ultrashop759 kr759 krKøb
4Boligcenter DK829 kr829 krKøb
5Vivas DK849 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 627 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) -Wi-Fi 6 - 1-WAN-Port - 2.4/5 GHz - Mesh router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026594 kr3 kr (1%)
20. maj 2026597 kr1 kr (0%)
13. maj 2026598 kr1 kr (0%)
9. maj 2026599 kr38 kr (6%)
25. apr. 2026637 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026638 kr35 kr (6%)
22. apr. 2026603 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026602 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026603 kr9 kr (1%)
17. mar. 2026612 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret