Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern

Pris fra 3.274 krtil 4.519 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.245 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.578 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3274 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenWiFi BT8 Wi-Fi-system
3.274 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi BT8 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BT8 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 5900 sq.ft - mesh 10GbE, 5GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG0930-MO3B20
EAN: 4711387532089
Varenr.: 1002448383
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenWiFi BT8 -Wi-Fi 7 - 2-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
3.552 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi BT8 -Wi-Fi 7 - 2-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) billede

Produktinformation

Mesh Wi‑Fi-system, der kombinerer næste generations trådløse forbindelse og omfattende dækning til store hjem og netværk med høje krav, med både kablede og tr��dløse forbindelsesmuligheder, app-baseret overvågning og styring samt funktioner, der reducerer døde zoner og sikrer pålidelig ydeevne til streaming, gaming og smarte enheder. Standard: IEEE 802.11be (Wi‑Fi 7) Dækning: Op til 548 m2 Inkluderet: 2 routere Bånd: 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz Ethernet: 2.5 GbE, 5 GbE, 10 GbE Sikkerhed: WPA3-Personal og AES Administration: ASUS Router App Giver konsekvent høj kapacitetsdækning over store ejendomme, reducerer døde zoner og forenkler netværksstyring via appen og stærk sikkerhed, samtidig med at kablede højhastighedsforbindelser understøttes for stabil ydeevne ved streaming, gaming og tilsluttede enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: 90IG0930-MO3B20
EAN: 4711387532089
Varenr.: 3349940
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern
4.519 kr
Til butik
ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern billede

Produktinformation

ASUS ZenWiFi BT8 2-pack - Tri-band Wi-Fi 7 Router Oplev fremtidens internet med ASUS ZenWiFi BT8, en avanceret tri-band Wi-Fi 7 router, der sikrer lynhurtig forbindelse i hele dit hjem. Med understøttelse af 24 GHz, 5 GHz og 6 GHz-frekvenser leverer BT8 e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 4711387532089
Varenr.: 83752

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.274 kr3.274 krKøb
2Proshop DK3.552 kr3.552 krKøb
3Ultrashop4.519 kr4.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern i 187 dage. Laveste pris i perioden er 2.206 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 3.620 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.215 kr.

Den nuværende pris på 3.274 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for ASUS ZenWiFi BT8 (2-pack) Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Hvid 3 Intern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.274 kr6 kr (0%)
27. maj 20263.280 kr5 kr (0%)
25. maj 20263.275 kr5 kr (0%)
23. maj 20263.280 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.275 kr5 kr (0%)
30. apr. 20263.280 kr12 kr (0%)
29. apr. 20263.268 kr12 kr (0%)
28. apr. 20263.280 kr19 kr (1%)
27. apr. 20263.261 kr259 kr (9%)
26. apr. 20263.002 kr93 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret