Gå til hovedindhold

Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6

Pris fra 1.149 krtil 1.572 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 423 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 985 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1149 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6
1.149 kr
Til butik
Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6 billede

Produktinformation

CUDY Mesh Solution M3000 3-pack giver overlegen AX3000 Wi-Fi 6 med Gigabit-hastigheder og 2,5G-understøttelse, hvilket sikrer problemfri, ekspansiv og højtydende boligdækning i et stilfuldt hvidt design.

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: M3000(3-Pack)
EAN: 6971690793258
Varenr.: 3336257
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi 6 mesh router - Cudy AX3000, 3‑pak med 2,5G
1.499 kr
Til butik
Wi‑Fi 6 mesh router - Cudy AX3000, 3‑pak med 2,5G billede

Produktinformation

Stærkt Wi‑Fi i hele hjemmetCudy AX3000 er et Wi‑Fi 6 mesh system i en praktisk 3‑pak, som giver stabil dækning i hele boligen. Systemet arbejder på både 2,4 og 5 GHz og leverer op til 2.402 Mbit/s på den hurtige båndbredde, så streaming, gaming og hjemmearbejde kan køre glat for hele familien. De tre enheder fordeler forbindelsen automatisk, så du kan bevæge dig frit uden udfald.Smart teknologi, enkel opsætningAX3000 understøtter MU‑MIMO og Beamforming for effektiv håndtering af flere enheder på samme tid. Du får gæstenetværk på både 2,4 og 5 GHz, PPPoE, DDNS, UPnP, port‑forwarding og både dynamisk og statisk IP. Der medfølger netværkskabel og hurtig installationsvejledning, så du hurtigt kan komme online.Designet til moderne hjemmenetværkDe tre hvide enheder har intern, omnidirektionel antenne og LED‑indikatorer. Systemet dækker op til 603,8 m² og kan bruges som router via Ethernet WAN. Hver node har 2,5G‑klar løsning via porten og drives af en indbygget dual‑core processor på 1,3 GHz med 256 MB RAM og 128 MB flash.Produkttype: Mesh systemWi‑Fi standard: Wi‑Fi 6 (802.11ax)Bånd: Dual‑band 2,4/5 GHzHastighed 5 GHz: 2.402 Mbit/sHastighed 2,4 GHz: 574 Mbit/sMaks. dækning: 603,8 m²Teknologier: MU‑MIMO, Beamforming, WMMSikkerhed: WEP, WPA, WPA2, WPA2‑PSK, WPA‑PSK, WPA3IP‑typer: Dynamisk IP, Statisk IP, PPPoEFunktioner: Gæstenetværk (2,4 GHz og 5 GHz), UPnP, DDNS, port‑forwarding, DHCP server/klientProcessor: 1,3 GHz dual‑core, indbyggetHukommelse: 256 MB intern, 128 MB flashAntenner: 5 interne, omnidirektionellePorte: 1× RJ‑45 Ethernet LAN, Ethernet WANStrøm: AC 12 V, 1 AFarve: Grå/hvidMedfølger: 3 enheder, strømforsyninger, Ethernet‑kabel, hurtig vejledning...

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
Vægt: 2.74g
EAN: 6971690793258
Varenr.: 1944785
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi 6 mesh router - Cudy AX3000, 3‑pak med 2,5G
1.519 kr
Til butik
Wi‑Fi 6 mesh router - Cudy AX3000, 3‑pak med 2,5G billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
Vægt: 2.74g
EAN: 6971690793258
Varenr.: 1944785
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cudy M3000 Wi-Fi-system
1.548 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CUDY Mesh Solution M3000 3-pk WF6 AX3000 Gigabit 2.5G White
-27%1.572 kr
Før 2.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.149 kr1.149 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
4CompuMail DK1.548 kr1.548 krKøb
5Teknikproffset DK1.572 kr1.631 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 896 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.044 kr.

Den nuværende pris på 1.149 kr er 10% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Cudy Mesh Solution M3000 3-pack AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 2.5G White - Mesh router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 20261.149 kr20 kr (2%)
17. apr. 20261.129 kr144 kr (15%)
15. apr. 2026985 kr144 kr (13%)
11. apr. 20261.129 kr77 kr (7%)
17. mar. 20261.052 kr3 kr (0%)
1. mar. 20261.049 kr3 kr (0%)
29. jan. 20261.052 kr5 kr (0%)
28. jan. 20261.047 kr1 kr (0%)
23. jan. 20261.048 kr2 kr (0%)
20. jan. 20261.050 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret