Gå til hovedindhold

TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

Pris fra 5.695 krtil 7.479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.784 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5695 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco Be85 Wifi 7 Mesh System 2-pack
-15%5.695 kr
Før 6.690 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tp-link Deco Be85 Wifi 7 Mesh System 2-pack billede

Produktinformation

12-Stream 22 Gbps Tri-Band WiFi Uovertruffent 10 Gbps-netværk Trådløs og kablet kombineret backhaul Multi-Link Operation (MLO) 320 MHz-kanaler Fungerer på 6 GHz-båndet TP-Link HomeShield Universel kompatibilitet

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco BE85(2-pack)
EAN: 4897098686928
Varenr.: 5011348452
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco BE85 Mesh System med Wifi 7 BE19000 2 stk.
5.999 kr
Til butik
TP-link Deco BE85 Mesh System med Wifi 7 BE19000 2 stk. billede

Produktinformation

Tp-Link Deco BE85 er et mesh WiFi 7-system med AI-baseret mesh-teknologi og op til 22 Gb/s samlet datahastighed – velegnet til hjemmenetværk, kontor, smart home, gaming og streaming med mange samtidige enheder. I denne pakke får du 2 enheder, der arbejder sammen som ét system med samme netværksnavn. Systemet bruger WiFi 7 (802.11be) med op til 22 Gb/s samlet datahastighed. WiFi 7 og 6 GHz til krævende brugere Med hastigheder på 1376 Mb/s | 5760 Mb/s er Deco BE85 velegnet til alt fra streaming til gaming, når du har mange enheder på samme netværk. Det betyder, at der er kapacitet til både arbejde og underholdning på én gang. Understøttelse af 6 GHz, 5 GHz og 2,4 GHz giver flere trådløse spor at fordele trafikken på. Det kan udnyttes, når du har nyere udstyr, der kan bruge 6 GHz, samtidig med at ældre enheder stadig kan være på 2,4 GHz eller 5 GHz. AI-baseret mesh-teknologi i hele hjemmet De to enheder bruger AI-baseret mesh-teknologi og fungerer som et samlet system i hjemmenetværket. Hurtige porte til kablede enheder Med 2× 2,5 Gb/s WAN/LAN og 2× 10 Gb/s (inkl. SFP+/RJ45) er der gode muligheder for kablet tilslutning. Du kan tilslutte udstyr som stationær PC, gaming-setup eller netværkslager direkte via kabel. Derudover er der 1× USB 3.0-port til udstyr, der skal kobles direkte på netværket via routeren. Sikkerhed og styring til moderne hjem Deco BE85 understøtter sikkerhedsstandarderne WPA, WPA2 og WPA3 til dit trådløse netværk. Systemet er velegnet til smart home, gaming og streaming. I pakken: 2 stk. Tp-Link Deco BE85, strømadapter og netværkskabel. Dimensioner pr. enhed: 128×128×236 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco BE85
EAN: 4897098686928
Varenr.: 65358
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco BE85 V1 Wi-Fi-system
6.432 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
6.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE85 Wi-Fi 7 Mesh 2-pack
6.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco BE85 V1 Wi-Fi-system
7.479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK5.695 kr5.781,25 krKøb
2Av-Cables DK5.999 kr5.999 krKøb
3CompuMail DK6.432 kr6.432 krKøb
4Proshop DK6.499 kr6.499 krKøb
5Komplett DK6.499 kr6.499 krKøb
6Ultrashop7.479 kr7.479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 5.552 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.713 kr.

Den nuværende pris på 5.695 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20265.695 kr304 kr (5%)
31. mar. 20265.999 kr300 kr (5%)
10. mar. 20265.699 kr300 kr (5%)
25. feb. 20265.999 kr500 kr (8%)
10. feb. 20266.499 kr800 kr (14%)
27. jan. 20265.699 kr800 kr (12%)
10. jan. 20266.499 kr800 kr (14%)
20. dec. 20255.699 kr37 kr (1%)
19. dec. 20255.662 kr78 kr (1%)
18. dec. 20255.584 kr32 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret