Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6

Pris fra 984 krtil 1.674 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 912 kr 9. maj

Sammenlign priser på TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 984 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X60 V2 Trådløs router
984 kr
Til butik
TP-Link Deco X60 V2 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Deco X60 V2 - Trådløs router 2-port switch - 1GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DECO X60(1-PACK)
EAN: 6935364052270
Varenr.: 996585562
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6
1.003 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Unit
1.674 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK984 kr984 krKøb
2Proshop DK1.003 kr1.003 krKøb
3Teknikproffset DK1.674 kr1.733 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 902 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 974 kr.

Den nuværende pris på 984 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for TP-Link Deco X60 AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Access Point (1-Pack) - Wireless router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026984 kr21 kr (2%)
12. maj 2026963 kr20 kr (2%)
10. maj 2026983 kr71 kr (8%)
9. maj 2026912 kr71 kr (7%)
7. maj 2026983 kr20 kr (2%)
6. maj 20261.003 kr52 kr (5%)
5. maj 20261.055 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.056 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.057 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.058 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret