Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

Pris fra 1.269 krtil 2.024 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 755 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1269 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50-4G 4G+ router med AX3000 modem
1.269 kr
Til butik
TP-Link Deco X50-4G 4G+ router med AX3000 modem billede

Produktinformation

Tp-Link Deco X50-4G er en 4G+ router med WiFi 6 (AX3000), der samler trådløse og kablede enheder i ét overskueligt netværk – uden krav om fast bredbåndsforbindelse. Det gør den oplagt til hjemmenetværk, sommerhus, kontor og mesh-netværk. Hastigheden er 574 Mb/s | 2402 Mb/s, og 3 x 1 Gb/s porte gør det enkelt at koble stationære enheder på kabel. WiFi 6 (AX3000) og praktiske hastigheder WiFi 6 (AX3000) giver høj trådløs kapacitet, og med 574 Mb/s | 2402 Mb/s har du båndbredde til både arbejde og generel surfing på flere enheder samtidig. Velegnet til hjemmenetværk, sommerhus, kontor og mesh-netværk Deco X50-4G er velegnet til hjemmenetværk, sommerhus, kontor og mesh-netværk. Det giver én samlet løsning på tværs af de miljøer, hvor du har brug for en 4G router med WiFi 6. Nem styring og sikkerhed Med Deco-app (iOS/Android) kan du styre routeren direkte fra din telefon, så opsætning og løbende justering bliver mere overskuelig. Routeren understøtter WPA3, som er en nyere sikkerhedsstandard til at beskytte dit trådløse netværk. Tilslutninger og fysiske mål Routeren har 3 x 1 Gb/s porte, så du kan tilslutte f.eks. computer eller andet netværksudstyr med kabel. Dimensionerne er Ø105 x 167 mm, hvilket gør den nem at placere i rummet. I pakken: Strømadapter og netværkskabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: 4G Router
Artikel nr.: X50-4G
EAN: 4897098685198
Varenr.: 65099
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)
1.489,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50-4G 4G+ AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Gateway (1-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6
1.629 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X50-4G V1 Wi-Fi-system
1.750 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X50-4g Ax3000 Mesh Wifi 6 Gateway
2.024 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK1.269 kr1.269 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.489,5 kr1.489,5 krKøb
3Proshop DK1.629 kr1.629 krKøb
4CompuMail DK1.750 kr1.750 krKøb
5Dustin DK2.024 kr2.110,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.269 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.303 kr.

Den nuværende pris på 1.269 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for TP-Link Deco X50-4G, Hvid, Intern, Mesh-router, =20 dBm (2.4GHz) =23 dBm (5GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 20261.269 kr38 kr (3%)
3. apr. 20261.307 kr38 kr (3%)
2. apr. 20261.269 kr20 kr (2%)
25. feb. 20261.289 kr38 kr (3%)
20. dec. 20251.327 kr8 kr (1%)
9. dec. 20251.319 kr2 kr (0%)
8. dec. 20251.317 kr10 kr (1%)
7. dec. 20251.327 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret