Gå til hovedindhold

TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band

Pris fra 1.279 krtil 1.649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 20. mar.

Sammenlign priser på TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.279 kr
Til butik
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system Desktop billede

Produktinformation

TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system Oplev trådløs frihed med TP-Link Deco XE75 V1, det ultimative Wi-Fi-system designet til at levere hurtig og stabil internetforbindelse i hele dit hjem. Med et elegant desktop-design og det nyeste Wi-Fi 6E teknologi, dække...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 4897098687123
Varenr.: 60647
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.339 kr
Til butik
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system Desktop billede

Produktinformation

Connection Technology: Wireless, Wired, Number of Antennas: 4, Antenna: Built-in, Width: 10.5 cm, Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Data Transfer Rate: 5400 Mbps, Depth: 10.5 cm, Electric Current Required: 0.8 A, Power Consumption Operational: 23 Watt, Frequency Band: 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz, Features: Device Auto Detection, IGMP Snooping, Stateful Packet Inspection (SPI), Intrusion Detection System (IDS), Parental Control, Access Point Mode, DDoS Attack Protection, Quality of Service (QoS), DHCP Server, Port Forwarding, Network Access Control, Interface: WAN / LAN: 3 x 1000Base-T - RJ-45, Height: 16.9 cm, Intelligent Assistant: Alexa, Capacity: Connected Devices: up to 200 | Streams: 6, Communication Technology: Wi-Fi, Communication Type: Cloud, Internet of Things (IoT) Compatible: Yes, Encryption Algorithm: WPA, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, Line Coding Format: 1024 QAM, OFDM, Operating Humidity: 10 - 90% RH, Max Operating Temperature: 40°C, Included Cables: 1 x Network Cable, Included Software: TP-Link HomeShield, Mesh Network: Yes, Min Operating Temperature: 0°C, Model: Desktop, Power Device: External Power Adapter, Voltage Required: AC 100-240 V (50/60 Hz), Network / Transport Protocol: PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, Network Protocol: IGMP, Static IP Routing, Performance: Max Data Rate (2.4 GHz): 574 Mbps | Max Data Rate (5 GHz): 2402 Mbps | Max Data Rate (6 GHz): 2402 Mbps | Channel Bandwidth: 160 MHz, Processor: 1.7 GHz, Remote Management Protocol: DHCP, IPv4, IPv6, Voice Control: Indirect, Service & Support: Limited Warranty - 2 years, Standards Followed: IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6E, FCC, RoHS, Status Indicators: Status, Device Type: Wi-Fi System - Mesh - 3-ports Switch (built-in), Wi-Fi Rating: AXE5400, Wi-Fi System Components: Router, Wi-Fi System Coverage: Up to 2900 square feet.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere
EAN: 4897098687123
Varenr.: C67131
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band
1.397 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco XE75 (1-Pack) AXE5400 Tri-Band Mesh Wi-Fi 6E System - Mesh router Wi-Fi 6
1.397 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system
1.555 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco Xe75 Wifi 6e Axe5400 Mesh Router 1-pakning
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb
2Teknikproffset DK1.339 kr1.398 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.397 kr1.397 krKøb
4Proshop DK1.397 kr1.397 krKøb
5CompuMail DK1.555 kr1.555 krKøb
6Dustin DK1.649 kr1.735,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band

PriceData har fulgt prisen på TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band i 174 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.290 kr.

Den nuværende pris på 1.279 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for TP-Link | Deco XE75 - Wi-Fi-system (1 router) - op til 2900 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.279 kr77 kr (6%)
24. maj 20261.356 kr77 kr (6%)
19. maj 20261.279 kr68 kr (5%)
18. maj 20261.347 kr68 kr (5%)
28. apr. 20261.279 kr68 kr (5%)
27. apr. 20261.347 kr68 kr (5%)
24. apr. 20261.279 kr60 kr (4%)
23. apr. 20261.339 kr60 kr (5%)
8. apr. 20261.279 kr68 kr (5%)
7. apr. 20261.347 kr68 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret