Gå til hovedindhold

TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s

TP-LinkNetværkEAN: 4897098683002
Pris fra 1.242 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 477 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.125 kr 19. maj

Sammenlign priser på TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1242 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s
1.242 kr
Til butik
TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 2
Artikel nr.: DECO X55(2-PACK)
EAN: 4897098683002
Varenr.: 9215110
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X55 V1.60 Wi-Fi-system
1.243 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco X55 V1.60 Wi-Fi-system
1.419 kr
Til butik
TP-Link Deco X55 V1.60 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco X55 V160 Wi-Fi-system Oplev en forbedret internetoplevelse med TP-Link Deco X55 V160 Wi-Fi-systemet. Dette kraftfulde mesh-netværk er designet til at dække hele dit hjem med hurtig og stabil forbindelse. Uanset om du streamer, gamer eller arb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 4897098683002
Varenr.: 82685
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 6 mesh router TP-Link Deco X55 AX3000 dual-band - hvid (2-pak)
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 6 mesh router TP-Link Deco X55 AX3000 dual-band - hvid (2-pak)
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.242 kr1.242 krKøb
2CompuMail DK1.243 kr1.243 krKøb
3Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s i 180 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 1.419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.201 kr.

Den nuværende pris på 1.242 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link DECO X55 (2-Pack), Hvid, Intern, Mesh-router, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 3000 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.242 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.243 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.242 kr14 kr (1%)
26. maj 20261.228 kr103 kr (9%)
19. maj 20261.125 kr124 kr (10%)
17. maj 20261.249 kr15 kr (1%)
15. maj 20261.234 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.243 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.252 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.261 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret