Gå til hovedindhold

TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s

TP-LinkNetværkEAN: 1210002600835
Pris fra 999 krtil 1.409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco BE25 Outdoor Mesh Wifi 7-router BE3600
999 kr
Til butik
TP-link Deco BE25 Outdoor Mesh Wifi 7-router BE3600 billede

Produktinformation

IP65-klassificeret og bygget til drift fra −30 °C til +60 °C – Tp-Link Deco BE25 Outdoor Mesh WiFi 7-router BE3600 er designet til udendørs installationer, hvor netværket skal fungere uanset vejr og temperatur. Som WiFi 7-router (IEEE 802.11be/b/g/n/a/ac/ax) med dual-band leverer den hastigheder på 688 Mb/s og 4324 Mb/s. Det gør modellen egnet til installationer, hvor mange enheder skal på nettet samtidig. Bygget til udendørs installationer IP65-klassificeringen betyder, at Deco BE25 Outdoor er beskyttet mod støv og vandstråler, så den kan bruges i udendørs installationer. Driftstemperaturen på −30 °C til +60 °C gør den egnet til miljøer med skiftende temperaturer. Fleksibel montering og strøm Montering som stolpe, væg eller fritstående giver dig frihed til at placere routeren dér, hvor signalet gør mest gavn. Med PoE+ (802.3at) eller via medfølgende adapter kan du vælge mellem strøm i samme netværkskabel som data eller klassisk strømtilslutning, alt efter hvad der passer bedst til din installation. Hurtige porte og sikkerhed til mange enheder De 2 porte gør det muligt at tilslutte kablede enheder, og 2,5 Gb/s er velegnet, når du vil udnytte hurtige internetforbindelser eller forbinde videre til netværksudstyr. Med kapacitet til over 150 enheder er modellen egnet til miljøer, hvor mange brugere eller IoT-enheder skal online. TP-Link HomeShield og WPA3-kryptering hjælper med at beskytte netværket og adgangen til dine enheder. Mesh backhaul og dual-band Med dual-band og kombineret trådløs og kablet backhaul kan Deco BE25 Outdoor indgå i et mesh-setup, hvor forbindelsen mellem noderne både kan gå via kabel og trådløst. Det giver fleksibilitet, når du vil udvide netværket fra bygning og videre ud til have, terrasse, poolområde eller café. I pakken: 1× Deco BE25 Outdoor-enhed, 1× RJ45-netværkskabel, 1× strømadapter, 1× installationsguide, 1× monteringskit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: DECO BE25-OUTDOOR
EAN: 1210002600835
Varenr.: 66410
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s
1.189 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE25 Outdoor / Indoor Router
1.190 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE25-Outdoor V1 - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
1.349 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco BE25-Outdoor V1 Wi-Fi-system
1.409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK999 kr999 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.189 kr1.189 krKøb
3Komplett DK1.190 kr1.190 krKøb
4Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
5CompuMail DK1.409 kr1.409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s i 186 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 1.397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.137 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for TP-Link DECO BE25, Hvid, Intern, Mesh-system, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026999 kr191 kr (16%)
25. mar. 20261.190 kr141 kr (13%)
25. feb. 20261.049 kr38 kr (3%)
24. feb. 20261.087 kr21 kr (2%)
22. feb. 20261.108 kr24 kr (2%)
19. feb. 20261.084 kr1 kr (0%)
15. feb. 20261.085 kr1 kr (0%)
13. feb. 20261.086 kr1 kr (0%)
12. feb. 20261.087 kr103 kr (9%)
11. feb. 20261.190 kr94 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret