Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

TP-LinkNetværkEAN: 4895252503197
Pris fra 382 krtil 749 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 7. maj

Sammenlign priser på TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
382 kr
Til butik
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco X10 V1 - Wi-Fi-system - (router) - op til 2100 sq.ft - mesh 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Deco X10(1-pack)
EAN: 4895252503197
Varenr.: 1001518209
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10 (1-Pack) AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System - Wi-Fi 6
382 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)
389 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco X10 AX1500 1-pakke
399 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system Desktop
425 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 6 mesh system TP-Link Deco X10 V1 (1-pack)
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 6 mesh system TP-Link Deco X10 V1 (1-pack)
469 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
479 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10 1-pack router
529 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X10 Wi-fi 6 Ax1500 Mesh 1-pack
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK382 kr382 krKøb
2Proshop DK382 kr421 krKøb
3CS MEGASTORE DK389 kr428 krKøb
4Av-Cables DK399 kr399 krKøb
5Teknikproffset DK425 kr484 krKøb
6Boligcenter DK449 kr449 krKøb
7Vivas DK469 kr538 krKøb
8Ultrashop479 kr479 krKøb
9Komplett DK529 kr529 krKøb
10Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) i 125 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 371 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026382 kr1 kr (0%)
25. maj 2026381 kr1 kr (0%)
23. maj 2026382 kr9 kr (2%)
22. maj 2026373 kr1 kr (0%)
21. maj 2026372 kr3 kr (1%)
20. maj 2026369 kr4 kr (1%)
19. maj 2026373 kr3 kr (1%)
17. maj 2026376 kr4 kr (1%)
16. maj 2026372 kr3 kr (1%)
15. maj 2026369 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret