Gå til hovedindhold

TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

TP-LinkNetværkEAN: 4897098686966
Pris fra 3.290 krtil 6.967 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 3.677 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.209 kr 15. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3290 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
-13%3.290 kr
Før 3.790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) billede

Produktinformation

BE9300 Whole Home Mesh WiFi 7 System Wi-Fi-system (router), mesh, 2,5 GigabitEthernet, Wi-Fi 7, multibånd. 9,3 Gbps tri-band WiFi - 5765 Mbps (6 GHz) + 2882 Mbps (5 GHz) + 688 Mbps (2,4 GHz). 2,5 Gbps kablede forbindelser - 4 × 2,5 Gbps-porte sikrer maksimal fleksibilitet og øget datahastighed. Kombineret trådløs og kablet backhaul - Forbinder trådløs og kablet backhaul samtidigt på hver enhed for at forbedre den samlede datahastighed og reducere latenstid. Multi-Link Operation (MLO) - Sender og modtager data samtidigt på tværs af forskellige bånd og kanaler for øget datahastighed, lavere latenstid og forbedret stabilitet. 320 MHz-kanaler - Fordobler båndbredden og muliggør langt flere samtidige transmissioner ved højest mulige hastigheder. Fungerer på 6 GHz-båndet - Reducerer trængsel med dedikeret spektrum og leverer stabile forbindelser med høj hastighed. TP-Link HomeShield - Giver omfattende netværksbeskyttelse, avanceret forældrekontrol og IoT-sikkerhed i realtid. Universel kompatibilitet - Bagudkompatibel med alle WiFi-generationer og fungerer med alle internetudbydere (ISP) og modemer.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: DECO BE65(3-PACK)
EAN: 4897098686966
Varenr.: 3184369
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco Be65 Wifi 7 Mesh System 3-pack
3.990 kr
Til butik
Tp-link Deco Be65 Wifi 7 Mesh System 3-pack billede

Produktinformation

9214 Mbps Tri-Band WiFi 2,5 Gbps kablede forbindelser Kombineret kablet og trådløs backhaul Multi-Link Operation (MLO) 320 MHz-kanaler Fungerer på 6 GHz-båndet TP Link-startskærm Universel kompatibilitet

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: DECO BE65(3-PACK)
EAN: 4897098686966
Varenr.: 5011348504
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE65 Wi-Fi 7 Mesh 3-pack
3.990 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE65 - 3 Pack - WiFi 7 Mesh System
4.683 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco BE65 V1 Wi-Fi-system
4.713 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Deco BE65 mesh Wi-Fi 7 system (tri-band) - 3-pak
-12%5.099 kr
Før 5.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Deco BE65 mesh Wi-Fi 7 system (tri-band) - 3-pak
-12%5.119 kr
Før 5.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco BE65 V1 Wi-Fi-system
5.459 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco BE65 V1 Wi-Fi-system Desktop
6.967 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.290 kr3.290 krKøb
2Dustin DK3.990 kr4.076,25 krKøb
3Komplett DK3.990 kr3.990 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.683 kr4.683 krKøb
5CompuMail DK4.713 kr4.713 krKøb
6Boligcenter DK5.099 kr5.099 krKøb
7Vivas DK5.119 kr5.198 krKøb
8Ultrashop5.459 kr5.459 krKøb
9Teknikproffset DK6.967 kr7.026 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.209 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 3.790 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.635 kr.

Den nuværende pris på 3.290 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for TP-Link Deco BE65 (BE9300) 3-Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20263.290 kr59 kr (2%)
21. maj 20263.231 kr59 kr (2%)
9. maj 20263.290 kr58 kr (2%)
8. maj 20263.232 kr58 kr (2%)
30. apr. 20263.290 kr500 kr (13%)
23. apr. 20263.790 kr23 kr (1%)
22. apr. 20263.767 kr23 kr (1%)
19. apr. 20263.790 kr23 kr (1%)
18. apr. 20263.767 kr23 kr (1%)
16. apr. 20263.790 kr581 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret