Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)

TP-LinkNetværkEAN: 4897098687062
Pris fra 633 krtil 1.374 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 741 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558 kr 21. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 633 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
633 kr
Til butik
TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 4
Artikel nr.: DECO X50(1-PACK)
EAN: 4897098687062
Varenr.: 8081927
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system Desktop
634 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Unit
-49%728 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Unit billede

Produktinformation

TP-Link Whole Home Mesh WiFi 6 Unit, AX3000 Dual Band WiFi - Super-fast WiFi 6 with speeds up to 3.0 Gbps, 4 Streams, Less Lag - 2×2/HE160 2402 Mbps + 2×2 574 Mbps, Gigabit Wired Speed - 3× Gigabit ports provide sufficient connectivity, Boosted Seamless Coverage - Seamless mesh WiFi coverage up to 2,500 ft2 (1-pack), AI-Driven Mesh - Intelligently learns the network environment to provide ideal WiFi unique to your home, TP-Link HomeShield - Provides comprehensive network protection, robust parental controls, and real-time IoT protection, Setup Made Easier Than Ever - The Deco app walks you through the setup step-by-step.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Mesh netværk
EAN: 4897098687062
Varenr.: C17714
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 6 mesh system TP-Link Deco X50 (desktop, 1 pak)
779 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco X50 AX3000 1-pakke
799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50 (1-pack) AX3000 - Mesh router
799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 6 mesh system TP-Link Deco X50 (desktop, 1 pak)
799 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system
869 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Mesh System 1-pack
1.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK633 kr672 krKøb
2CompuMail DK634 kr634 krKøb
3Teknikproffset DK728 kr777 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Av-Cables DK799 kr799 krKøb
6Proshop DK799 kr838 krKøb
7Vivas DK799 kr868 krKøb
8Ultrashop869 kr869 krKøb
9Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) i 102 dage. Laveste pris i perioden er 558 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 698 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 618 kr.

Den nuværende pris på 633 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Deco X50, Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026633 kr6 kr (1%)
29. maj 2026627 kr37 kr (6%)
28. maj 2026664 kr16 kr (2%)
27. maj 2026680 kr53 kr (8%)
25. maj 2026627 kr7 kr (1%)
24. maj 2026634 kr13 kr (2%)
23. maj 2026621 kr1 kr (0%)
21. maj 2026622 kr6 kr (1%)
20. maj 2026628 kr6 kr (1%)
19. maj 2026622 kr18 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret