Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

TP-LinkNetværkEAN: 4897098688564
Pris fra 679 krtil 1.190 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 511 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 643 kr 18. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco X50-Outdoor PoE AX3000 Mesh
679 kr
Til butik
TP-link Deco X50-Outdoor PoE AX3000 Mesh billede

Produktinformation

Tp-Link Deco X50-Outdoor PoE AX3000 Mesh er et Wi-Fi 6 mesh-adgangspunkt med IP65-klassificering og PoE-understøttelse – designet til at udvide dit netværk til udendørsområde, have, terrasse og garage uden at gå på kompromis med vejrbestandighed eller installationsfleksibilitet. Strømforsyning via netadapter eller PoE (IEEE802.3at) betyder, at du kan nøjes med ét kabel, hvis du allerede har netværkskabler trukket. Bygget til udendørs brug IP65-klassificering beskytter enheden mod støv og vandstråler, så den er egnet til montering i udendørsområde, have, terrasse og garage. Med et temperaturområde på -30°C til 60°C er den beregnet til at fungere i både kolde og varme perioder. Wi-Fi 6 mesh til hele området Wi-Fi 6 er udviklet til at håndtere flere enheder samtidig mere effektivt end ældre wifi-standarder. Hastigheden på 574 Mb/s | 2402 Mb/s gør det muligt at udnytte hurtige internetforbindelser, når du udvider dit mesh-netværk til udendørs brug. Fleksibel montering og tilslutning Med dimensioner på 110 x 121 x 215 mm er enheden kompakt nok til diskret placering. Montering på væg og rør gør det lettere at finde det sted, hvor signalet dækker bedst. De 2x 1 Gb/s porte giver kablet tilslutning til netværksudstyr, hvis du vil forbinde enheder direkte. Klar til stemmestyring Kompatibilitet med Google Home og Alexa gør, at enheden kan indgå i et stemmestyret setup, hvis du bruger disse platforme i forvejen.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco X50-Outdoor
EAN: 4897098688564
Varenr.: 65105
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50-Outdoor Router
749 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X50-Outdoor V1 Wi-Fi-system
795 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ROUTER TP-LINK DECOX50-OUT
869 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco X50-Outdoor V1 Wi-Fi-system Desktop
870 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi 6 mesh access point til ude/inde - TP-Link Deco X50 Outdoor (AX3000)
-22%979 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi 6 mesh access point til ude/inde - TP-Link Deco X50 Outdoor (AX3000)
-22%999 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Outdoor Mesh 1-pack
999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)
1.089 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link AX3000 Outdoor/Indoor Mesh Wi-Fi 6 (1-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6
1.190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK679 kr679 krKøb
2Komplett DK749 kr749 krKøb
3CompuMail DK795 kr795 krKøb
4Ultrashop869 kr869 krKøb
5Teknikproffset DK870 kr929 krKøb
6Boligcenter DK979 kr979 krKøb
7Vivas DK999 kr1.078 krKøb
8Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
9CS MEGASTORE DK1.089 kr1.128 krKøb
10Proshop DK1.190 kr1.190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 643 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 723 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 686 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for TP-Link Deco X50-Outdoor, Hvid, Intern, Mesh-system, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026679 kr4 kr (1%)
17. maj 2026675 kr2 kr (0%)
9. maj 2026673 kr1 kr (0%)
8. maj 2026672 kr3 kr (0%)
23. apr. 2026675 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026673 kr30 kr (5%)
18. apr. 2026643 kr32 kr (5%)
9. apr. 2026675 kr10 kr (1%)
3. apr. 2026685 kr6 kr (1%)
2. apr. 2026679 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret