Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel

ViegaSanitetEAN: 4015211115623
Pris fra 195 krtil 236,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 41,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 26. maj

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel
195 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 115623
EAN: 4015211115623
Varenr.: 3343158
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgangsbøjning 90° 22 x 3/4" rødgods
195 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning, 90°, brugsvand, varme, muffe/nippel, 22 mm
199 kr
Til butik
Viega Sanpress bøjning, 90°, brugsvand, varme, muffe/nippel, 22 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 22 mm bøjning i 90° til brugsvand og varme med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, varme/ radiatortilslutning regnvand, trykluft eller inerte gasser, koldvandsledninger, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 22 mm
EAN: 4015211115623
Varenr.: 035506022
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN 22X3/4
215,99 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress bøjning, 90°, brugsvand, varme, muffe/nippel, 22 mm
229 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Bøjn 22X3/4
229,67 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn 22x3/4
236,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK195 kr234 krKøb
2Proshop DK195 kr234 krKøb
3BilligVVS DK199 kr199 krKøb
4EL-GROSSISTEN215,99 kr215,99 krKøb
5CompletVVS229 kr229 krKøb
6Billigelogvvs.dk229,67 kr229,67 krKøb
7MaintainIt236,25 kr236,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel i 155 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning ¾x22mm 90 grader, af rødgods, SC-Contur med muffe nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026195 kr1 kr (1%)
26. maj 2026194 kr1 kr (1%)
25. maj 2026195 kr1 kr (1%)
22. maj 2026194 kr1 kr (1%)
19. maj 2026195 kr1 kr (1%)
18. maj 2026194 kr1 kr (1%)
15. maj 2026195 kr1 kr (1%)
12. maj 2026194 kr1 kr (1%)
9. maj 2026195 kr1 kr (1%)
8. maj 2026194 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret