Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211107932
Pris fra 88 krtil 400 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur
88 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 107932
EAN: 4015211107932
Varenr.: 3343115
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 90° 15 Rødgods/blank, 107932
88 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm
93 kr
Til butik
Viega Sanpress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 15mm vinkel i 90° til brugsvand med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 15mm
EAN: 4015211107932
Varenr.: 035501015
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm
93 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN MF/NP 90GR 15
94,78 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/np 90gr 15
105 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 15 mm
119 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 15 mm. 90 °. Med 1 muffe
149 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress bøjning 15 mm. 90°. Med 1 muffe
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3BilligVVS DK93 kr93 krKøb
4LavprisVVS93 kr93 krKøb
5EL-GROSSISTEN94,78 kr94,78 krKøb
6MaintainIt105 kr105 krKøb
7CompletVVS119 kr119 krKøb
8Elvvs.dk149 kr149 krKøb
9vvsfittings.dk400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur i 152 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 15 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202688 kr2 kr (2%)
9. apr. 202690 kr1 kr (1%)
14. feb. 202689 kr2 kr (2%)
7. jan. 202691 kr3 kr (3%)
2. jan. 202688 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret