Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211115159
Pris fra 154 krtil 691,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 537,25 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur
154 kr
Til butik
VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 115159
EAN: 4015211115159
Varenr.: 3343154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 90° 28 Rødgods/blank, 115159
154 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm
155 kr
Til butik
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm billede

Produktinformation

Viega Sanipress 28 mm vinkel i 90° til brugsvand med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 28mm
EAN: 4015211115159
Varenr.: 035501028
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm
161 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN MF/NP 90GR 28
164,98 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 28 mm
169 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/np 90gr 28
181,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 28 mm. 90 °. Med 1 muffe
257 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress bøjning 28 mm. 90°. Med 1 muffe
691,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK154 kr193 krKøb
2Proshop DK154 kr193 krKøb
3LavprisVVS155 kr155 krKøb
4BilligVVS DK161 kr161 krKøb
5EL-GROSSISTEN164,98 kr164,98 krKøb
6CompletVVS169 kr169 krKøb
7MaintainIt181,25 kr181,25 krKøb
8Elvvs.dk257 kr257 krKøb
9vvsfittings.dk691,25 kr691,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur i 154 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 28 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026154 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026155 kr1 kr (1%)
31. maj 2026154 kr1 kr (1%)
30. maj 2026155 kr1 kr (1%)
29. maj 2026154 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026156 kr6 kr (4%)
7. jan. 2026162 kr8 kr (5%)
2. jan. 2026154 kr4 kr (3%)
1. jan. 2026150 kr4 kr (3%)
31. dec. 2025154 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret