Gå til hovedindhold

Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort

MicrosoftTastaturerEAN: 0196388356287
Pris fra 1.479 krtil 1.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.409 kr 23. maj

Sammenlign priser på Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1479 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pro Keyboard Tastatur Mekanisk Tysk
1.479 kr
Til butik
Microsoft Surface Pro Keyboard Tastatur Mekanisk Tysk billede

Produktinformation

Microsoft Surface Pro Keyboard - Tastatur - med accelerometer, touchpad, Surface Slim Pen 2 opbevaring og opladningsbakke - QWERTZ - tysk - sort - med Slim Pen 2 - for Surface Pro 10 for Business, Pro 8, Pro 9, Pro X

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: 8X8-00145
EAN: 0196388356287
Varenr.: 1002170130
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pro Signature - Tastatur - Tysk - Sort
1.705 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort billede

Produktinformation

Fleksibelt tastaturcover til Surface ProForvandl din tablet til et effektivt arbejdsredskab med dette elegante tastaturcover til Surface Pro. Det kombinerer et fuldt tastatur i QWERTZ (tysk) med præcis navigation via touchpad og leveres med en slank pen, der gør noter, skitser og markeringer nemme i hverdagen. Det slanke, sorte design passer diskret til kontor, studie og møder på farten.Perfekt til Windows og SurfaceCoveret er udviklet til Microsoft enheder og kobles via Microsoft Cover-porten. Det fungerer med Windows 10 og Windows 11, så du kan skrive, klikke og tegne uden besvær. Med dedikerede Windows-taster får du hurtig adgang til genveje og funktioner, så du kan arbejde mere effektivt.Brand-kompatibilitet: MicrosoftFarve: SortInterface: Microsoft Cover-portForbindelse: DockingTaster: Windows-taster, QWERTZ (tysk)Pegeredskab: TouchpadNumerisk tastatur: NejUnderstøttede systemer: Windows 10, Windows 11Strømkilde: DockMål (H × B × D): 0,489 × 28,91 × 22,61 cmVægt: 0,294 kgCover: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Tablet etuier
Vægt: 1.14g
EAN: 0196388356287
Varenr.: 1921481
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.479 kr1.479 krKøb
2Proshop DK1.705 kr1.705 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort

PriceData har fulgt prisen på Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.409 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.538 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.496 kr.

Den nuværende pris på 1.479 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Tastaturcover til Surface Pro med Slim Pen - Microsoft, QWERTZ (tysk), sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.479 kr70 kr (5%)
23. maj 20261.409 kr71 kr (5%)
22. maj 20261.480 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.479 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.478 kr24 kr (2%)
25. apr. 20261.502 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.503 kr10 kr (1%)
1. feb. 20261.513 kr21 kr (1%)
24. jan. 20261.534 kr4 kr (0%)
22. jan. 20261.538 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret