Gå til hovedindhold

Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

LogitechTastaturerEAN: 5099206107472
Pris fra 687 krtil 1.119 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 432 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 666 kr 1. maj

Sammenlign priser på Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 687 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
687 kr
Til butik
Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920-011428
EAN: 5099206107472
Varenr.: 9250478
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Slim Folio - keyboard and folio case - ND - oxford grey - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå
687 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Slim Folio Tastatur og folio-kasse Saks Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
688 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech iPad 10,9" / 11" Slim Folio Tastaturcover (grafitgrå)
712 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastaturcover til iPad - Logitech Slim Folio, nordisk, Bluetooth, oxford-grå (10,9? iPad 10. gen.)
-22%799 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastaturcover til iPad - Logitech Slim Folio, nordisk, Bluetooth, oxford-grå (10,9? iPad 10. gen.)
-22%819 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Slim Folio Tastatur og folio-kasse Saks Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
879 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Slim Folio Ipad 10th Gen
-41%880 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Slim Folio - Tastatur Cover Til Ipad - 10th Gen - Nordic
919,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Slim Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grå
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK687 kr726 krKøb
2Proshop DK687 kr726 krKøb
3CompuMail DK688 kr688 krKøb
4Komplett DK712 kr712 krKøb
5Boligcenter DK799 kr799 krKøb
6Vivas DK819 kr888 krKøb
7Ultrashop879 kr879 krKøb
8Teknikproffset DK880 kr939 krKøb
9Gucca.dk919,95 kr919,95 krKøb
10Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 651 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 690 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 667 kr.

Den nuværende pris på 687 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Logitech Slim Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026687 kr13 kr (2%)
7. maj 2026674 kr8 kr (1%)
1. maj 2026666 kr8 kr (1%)
30. apr. 2026674 kr8 kr (1%)
25. apr. 2026666 kr8 kr (1%)
24. apr. 2026674 kr8 kr (1%)
10. mar. 2026666 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026665 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026664 kr2 kr (0%)
16. feb. 2026666 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret